Makul fiyatlarda tasarım işleriniz yapılır

Sonuçlanan İlanlar - Makul fiyatlarda tasarım işleriniz yapılır Sponsorlu Bağlantılar merhaba, uzun yıllar çeşitli yayınevlerinde grafiker olarak çalıştım. şu anda da freelance olarak çalışmaktayım. dergi-kitap mizanpajı, katalog, broşür, afiş gibi işlerinizi internet üzerinden hazırlayabilirim....

havvana80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

havvana80

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,
uzun yıllar çeşitli yayınevlerinde grafiker olarak çalıştım. şu anda da freelance olarak çalışmaktayım. dergi-kitap mizanpajı, katalog, broşür, afiş gibi işlerinizi internet üzerinden hazırlayabilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Makul fiyatlarda tasarım işleriniz yapılır veya Makul fiyatlarda tasarım işleriniz yapılırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

havvana80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

havvana80

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 11-10-2010 #3
freelance olarak; dergi, kitap, broşür, katalog, logo, kartvizit, el ilanı vs. ve web tasarımlarınız yapılır.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.

Tags
masaüstü, yayıncılık