Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Stajyer yetiştirmek istiyorum. Referanslar: İşle ilgili açıklama: İstanbul / Maltepe Bağdat Caddesinde Bulunan Ajansımıza Stajyer Eleman Alınacaktır. ...

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır.

Çalışma Şartları: Stajyer yetiştirmek istiyorum.
Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul / Maltepe Bağdat Caddesinde Bulunan Ajansımıza
Stajyer Eleman Alınacaktır.

* Grafik Tasarım
* Web Tasarım

E-posta: ********* - *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul - Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul ya da Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul | Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

SEYDUNA21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SEYDUNA21

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2011 #3
hocam kadıköy ziverbeyde oturuyorum.
sizin gibi değerli agabeyimin yanında çalışmak isterim.
Cv'imi gönderiyorum.
Grafik tasarım bölümü mezunuyum.
tşekkürler.
SEYDUNA21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SEYDUNA21

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2011 #4
tüh heycana kapıldım Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul
bayan arıyormuşsunuz pardonMaltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul
mysheen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mysheen

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2011 #5
Keşke kız olsaydım deriz ya bazen... Ama hep demeyiz bazen sadece Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul işte öyle bir an yaşadım ben de Maltepe deki Ajansımız Stajyer Alınacaktır. - İstanbul