- Mama Rosa Restaurant - Logo Çalışması

Logo Tasarımları - - Mama Rosa Restaurant - Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle ellerine sağlık ama olmamış bence biraz daha estetik katmalısın fontu değiştirebilirsin mesela el yazısı biçiminde fontlar kullanmayı dene
renkde daha canlı olabilir en azından bir kaç alternatif daha yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 06-06-2010 #3
öncelikle ellerine sağlık ama olmamış bence biraz daha estetik katmalısın fontu değiştirebilirsin mesela el yazısı biçiminde fontlar kullanmayı dene
renkde daha canlı olabilir en azından bir kaç alternaitif daha yapabilirsin
Katılıyorum ve ekliyorum. Bıçak tabak çatal - Mama Rosa Restaurant - Logo Çalışması yani normal çok sıradan bir çalışma olmuş. Kötülemek istemiyorum tabiki de ama yani ben ortada bir tasarım göremiyorum. Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
swordof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordof

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 26-06-2010 #4
bence amblemi ayırmaktansa çatal bıçak vs. figürlerini yazının içerisinde kullanmaya çalışırsan daha güzel bir çalışmanın ortaya çıkacağını düşünüyorum
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2010 #5
Görsel göze hoş gibi gelsede renkler bir restaurant için çok uyumsuz... turuncu kırmızı önerebilirim... bunlar iştah açan renklerdir...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 26-06-2010 #6
- Mama Rosa Restaurant - Logo Çalışması yorumlar için teşekkürler onaylandı çalışma fransada bir restorant içindi begenildi - Mama Rosa Restaurant - Logo Çalışması yinede değerli yorumlarınız için tekrardan teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap