Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..

Fotoğrafçılık - Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum.. Sponsorlu Bağlantılar Profil olarak kullandığım resim Sonuç olarak resim .................................................. . [COLOR="Navy"] Designgrafiker [/COLOR] arkadaşımızın brad pitt i manipüle ettigini gördüm ve hemen sevgilisini kaleme aldım öncesi Sonrası yorumlarınızı eleştirilerinizi ...

Dark Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dark Lord

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profil olarak kullandığım resim

Sonuç olarak resim

.................................................. .

[COLOR="Navy"]Designgrafiker[/COLOR] arkadaşımızın brad pitt i manipüle ettigini gördüm ve hemen sevgilisini kaleme aldım Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..

öncesi

Sonrası

yorumlarınızı eleştirilerinizi eksik etmeyin teşekkürler Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..

----------------------------------------------
önce :

Sonra :

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazık olmuş güzel kızdı.
ama çalışmalar gayet güzel.
emeğine sağlık.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
DERİŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DERİŞ

Yrd. Grafiker / Antalya

Alt 16-09-2008 #3
Kızın güzelliğini kıskanmış sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #4
2. çalışma diğerine göre daha iyi olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Dark Lord

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #5
yok ya neden yazık olsun ki ben sadece brad e uygun olsun diye yaptım Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #6
iyi yapmıssın Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 16-09-2008 #7
Güzel ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Dark Lord

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #8
arkadaş yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim ama rica etsem gördügünüz - leri söylermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-09-2008 #9
Manupulye ilgin var ama ben daha doğal manupuleleri severim ok kızı çatlak kanlı hale getir ama neden bütün simasını değiştiresinki Van diesel iyi zaten kendi aldığın fotoda o tarz bir foto kendi çapında kötü değil ama angelina ve scarlet hani neden hala seksiliğini koruyarak vampirleşmesin mesela google da yazabilirsin Mehmet Turgut un deniz akkayı vampir yaptığı bir fotoğrafı var çok doğal ve gerçekçi duruyor sende fazla abarmtadığın ve mesela vampirleştireceğin fotoğrafları düzgün şeçersen gerçekçiliği dahada artırırsın . Yanlış anlama sadece fikir sunuyorum Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

Dark Lord

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2008 #10
Manupulye ilgin var ama ben daha doğal manupuleleri severim ok kızı çatlak kanlı hale getir ama neden bütün simasını değiştiresinki Van diesel iyi zaten kendi aldığın fotoda o tarz bir foto kendi çapında kötü değil ama angelina ve scarlet hani neden hala seksiliğini koruyarak vampirleşmesin mesela google da yazabilirsin Mehmet Turgut un deniz akkayı vampir yaptığı bir fotoğrafı var çok doğal ve gerçekçi duruyor sende fazla abarmtadığın ve mesela vampirleştireceğin fotoğrafları düzgün şeçersen gerçekçiliği dahada artırırsın . Yanlış anlama sadece fikir sunuyorum Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..
hayır yanlış anlamadım tamamiyle katılıyorum. ama örnek fazla göremiyoruz hayal bakımından canlandıramıyoruz filimlerde zombiler nasıl olur veya vampirler bunlar akıllarımızda kalan şeyler.. tabi bunlar kendi düşüncem ve bu yuzden çalışmalar bu şekilde oldu gerçekçi de yapabilirdim benim mesela angelina da eski bir görüntü vermek istedim ten üzerinde farketmişsindir ağaç kabuğu var Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..
scarlet e gelince filimlerde zombi nasıl oluyosa öyle yapmak istedim Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum.. ama gözler sanırım abartı oldu Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum.. yorumun için cok teşekkür ederim sonuçta elimizin altında bir mause var istedigimiz uygulamayı yapmamız zor ben ne kadarda cok gercekcı yapmak ıstesem de olmadı kitap kapagı gibi bir görüntü cıkarttı Manipülasyon Yorum ve eleştiri bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, eleştiri, manipülasyon, yorum