Manipülasyonda obje yerleştirme hakkında yardıma ihtiyacım var.

Photoshop - Manipülasyonda obje yerleştirme hakkında yardıma ihtiyacım var. ...

khanruler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

khanruler

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir süredir manipülasyonla uğraşıyorum.En çok maskeleme kullanıyorum zaten onun dışında da pek bir şey bildiğim söylenemezManipülasyonda obje yerleştirme hakkında yardıma ihtiyacım var. İnternette araştırma yaptığımda binlerce brush plug-in vs bulabiliyoruz rahatlıkla ama manipülasyonla ilgili pek bilgiye rastlayamadım.
Yerleştirdiğim objelerin sonradan yerleştirildiği çok belli oluyor,sadece gölge yaparak biraz kurtarmaya çalışıyorum ama yine de yeterli değil.Bu konuda yardım isteyecektim; yerleştirdiğimiz objelerin daha gerçekçi görünmesi için ne gibi uygulamalar yapabiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ışık ve gölgeleme ayarları çok iyi olmalı ve perspektifi çok iyi oturursa geri kalan kısımda nasıl dallandırıp budaklandırmak istersen o şekilde devam edebilirsin arkadaşım. bu konulara bir göz at istersen özellikle perspektif ve karelerin kadrajı açıları Manipülasyonda obje yerleştirme hakkında yardıma ihtiyacım var. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-10-2011 #3
http://www.dinodream.com/tutorial/detail/tId/66

Buraya bir göz atmanı öneririm, anlatımı gayet güzel..
Kullandığın materyaller birbiriyle uyumlu olmalı buna dikkat etmelisin..
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap