Manipüle et sonumuzu..

Deneme Çalışmalar - Manipüle et sonumuzu.. ...

Manipüle et sonumuzu..
maniethic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniethic

Grafiker / Ankara

Manipüle et sonumuzu..

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eserdeki şahıs bizzat şahsım olup arkada duran dağımsı çıkıntılar erciyes civarlarıdır arz ederim...

Manipüle et sonumuzu..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karmakarışık bir durum. Hangi tarafa baksanız farklı bir düşünce sarıyor insanı. Bir yandan uzay savaşları izlenimi veriyor, farklı gezegenler var, uzay araçları falan var. Bir yandan ortada ne olduğu belli olmayan binamsı bir yapı. O da teknolojik gelişmişliği falan mı gösteriyor bilmiyorum. Bir yandan siz ordasınız. Dağlar var ağaçlr var. Işık düzmeleri var. Neler yok ki. Elinizin altında ne var ise koymuşsunuz sanki.
Bu mesajdan alıntı yap

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2010 #3
Karmakarışık bir durum. Hangi tarafa baksanız farklı bir düşünce sarıyor insanı. Bir yandan uzay savaşları izlenimi veriyor, farklı gezegenler var, uzay araçları falan var. Bir yandan ortada ne olduğu belli olmayan binamsı bir yapı. O da teknolojik gelişmişliği falan mı gösteriyor bilmiyorum. Bir yandan siz ordasınız. Dağlar var ağaçlr var. Işık düzmeleri var. Neler yok ki. Elinizin altında ne var ise koymuşsunuz sanki.
sonuç olarak bir uzaylı işgali var ortada yani hepsi bir birlik içerisinde bunu anlayamamış olmanız sizin değil benim hatam yinede teşekkürler yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap
MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2010 #4
emegine sagLık arkadasım güzel olmus yazının yansımasını yapmasaydın keske daha hoş olurdu yada daha farklı bi font kullansaydın kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mertalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertalp

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2010 #5
ellerinize sağlık, ortadaki filo hazır mı yoksa kendi çiziminiz mi? kendinizin ise çizim mantığı temel olarak açıklar mısın?(el ile çizildi ya da vektör ile çalıştım gibi)
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 23-01-2010 #6
işgal olduğunu anlatmak istediysen çok zayıf kalmış o vurgu tek bir patlamayla bunu yapamazsın zaten her tarafta savaş çığlıklarını vırgılaman lazım o orada mistik bir dünyada ufak bir kaza gibi kalmış Manipüle et sonumuzu..
Bu mesajdan alıntı yap

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2010 #7
ellerinize sağlık, ortadaki filo hazır mı yoksa kendi çiziminiz mi? kendinizin ise çizim mantığı temel olarak açıklar mısın?(el ile çizildi ya da vektör ile çalıştım gibi)
hazır arkadaşım. görsel olarak edindim...
Bu mesajdan alıntı yap

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2010 #8
işgal olduğunu anlatmak istediysen çok zayıf kalmış o vurgu tek bir patlamayla bunu yapamazsın zaten her tarafta savaş çığlıklarını vırgılaman lazım o orada mistik bir dünyada ufak bir kaza gibi kalmış Manipüle et sonumuzu..
valla uzaylılar işgal yapacaı zaman sana danışsınlar o zmn nası yapcaklarınıManipüle et sonumuzu..D
Bu mesajdan alıntı yap