MANOWAR en sonunda türkçe şarkı yaptı

Müzik Videoları - MANOWAR en sonunda türkçe şarkı yaptı ...

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Manowar'ı hep sevmişimdirMANOWAR en sonunda türkçe şarkı yaptı Selim Mercano'nun kulakları çınlasınMANOWAR en sonunda türkçe şarkı yaptı Paylaşıma teşekkürler dolores.

''Metalin Kralları Manowar 16 dilde hazırlanan şarkının ismi belli oldu. Father ismini taşıyacak şarkının Türkçe versiyonunun da bulunacağı kesinleşti. İskandinav mitolojisinde yıldırım tanrısı olarak bilinen Thor'la ilgili bir hikaye olan Father, babasının ölümüne şahit olan bir çocuğu anlatıyor. Bununla beraber Metalin Kralları Alman fantastik kitap yazarı Wolfgang Hohlbein ile konsept albüm için beraber çalışıyor.''

16 dilin hikayesi:

Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-11-2009 #3
yedikule zindanlarında ki konserde türkçe şarkı için söz vermişler ve sözlerini tutmuşlar.
İngilizce hariç 15 farklı dilde seslendirilmiş olarak albümlerinin 2. cd' sini farklı dillerde aynı parçaya ayırmışlar öyle ki sadece nakarat felanda değil. adamlar kasmış, bayaa bayaa okumuşlar.
Şarkının slow olması, kendi tarzından uzak bir manowar şarkısı olması, sanırım tüm bu dillerde yardırma, anlaşılamama kaygısı çekmelerinden kaynaklıdır.
Ben yinede çok mutlu oldum. olsun, bu parçada "other bands play manowar kill" lemesede unutulmamak güzel MANOWAR en sonunda türkçe şarkı yaptı
Bu mesajdan alıntı yap