Maria Sharapova Wallpaper çalışması

Photoshop - Maria Sharapova Wallpaper çalışması ...

mesut ruthless isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesut ruthless

Öğrenci (Grafik) / Artvin

Alt 13-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MARİA SHARAPOVA WALLPAPER ÇALIŞMASI
Adobe Photoshop Cs6

Çalışma hakkındaki duygu, düşünce, fikirleriniz, eleştiri ve yorumlarınıza açığım.
Teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Feza1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feza1

Grafiker / Isparta

Alt 13-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence çok başarılı olmuş mesut bey Maria Sharapova Wallpaper çalışması Fotografın üstündeki küçük nokta nokta gibi olan kabartımsı efekti nasıl verdiniz acaba ? Maria Sharapova Wallpaper çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

mesut ruthless

Alt 13-04-2013 #3
Bence çok başarılı olmuş mesut bey Maria Sharapova Wallpaper çalışması Fotografın üstündeki küçük nokta nokta gibi olan kabartımsı efekti nasıl verdiniz acaba ? Maria Sharapova Wallpaper çalışması
merhaba bakıp yorumladıgınız ıcın tesekkur ederım bu sıtede artık derslere yer var calısmalara pek bakılmıo kaldıracaktım siz moral verdınız o baloncukları bır eliptical marque tool elip secim aracı ıle bir daire olusturdum secılı ıken select modify expand yaptım giri renke boyadım sonra contract ıle daralttım 2 cm ve sıldım 2 cm arkadada grılık kaldı sıldıgım yerlerı de beyaza boyadım bide brush ile beyaz cizgiler cizip opacity degerini kısıp sertlık netlık verdım bıraz karmasık anlattıysam nette vıdeoları vardı galıba yardımcı olabılırım o konuda
Bu mesajdan alıntı yap
Feza1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feza1

Grafiker / Isparta

Dosya19
Alt 14-04-2013 #4
merhaba bakıp yorumladıgınız ıcın tesekkur ederım bu sıtede artık derslere yer var calısmalara pek bakılmıo kaldıracaktım siz moral verdınız o baloncukları bır eliptical marque tool elip secim aracı ıle bir daire olusturdum secılı ıken select modify expand yaptım giri renke boyadım sonra contract ıle daralttım 2 cm ve sıldım 2 cm arkadada grılık kaldı sıldıgım yerlerı de beyaza boyadım bide brush ile beyaz cizgiler cizip opacity degerini kısıp sertlık netlık verdım bıraz karmasık anlattıysam nette vıdeoları vardı galıba yardımcı olabılırım o konuda
Açıklamanız için teşekkür ederim Mesut Bey, bence anlaşılır anlattınız.. Maria Sharapova Wallpaper çalışması Çalışmalarınızın devamını dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

mesut ruthless

Alt 14-04-2013 #5
Açıklamanız için teşekkür ederim Mesut Bey, bence anlaşılır anlattınız.. Maria Sharapova Wallpaper çalışması Çalışmalarınızın devamını dilerim..
ben tesekkur ederım ypaılan calısmalar degıl anca bılen kısılerın atıp tutması yada ders ogrenmek ıcın kayıt olan bir cok yenilerin gibi oldugu bır sıtede claısmalara dıkkat edıp bakmanız onemlı bır olay tekrar tesekkurler iyi gunler
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurdk

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2013 #6
"russia maria sharaphova" üstündeki ana sayfa logosunu anlayamadım Maria Sharapova Wallpaper çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

mesut ruthless

Alt 15-04-2013 #7
"russia maria sharaphova" üstündeki ana sayfa logosunu anlayamadım Maria Sharapova Wallpaper çalışması
rusya evi ulkesı anlamadında yaptım anasının resmınıde koysam goruntuyu bozmadıktan sonra sorun yok Maria Sharapova Wallpaper çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2013 #8
rusya evi ulkesı anlamadında yaptım anasının resmınıde koysam goruntuyu bozmadıktan sonra sorun yok Maria Sharapova Wallpaper çalışması
Yüklediğiniz görsel ortalarda yok.

Bu arada ilgimi çekti, hangi kriterlere göre bu site için sadece programları öğrenmeye kayıt oluyorlar dediniz?
Genel konulara ilgi mi yok?
Bu mesajdan alıntı yap

mesut ruthless

Alt 16-04-2013 #9
ben tesekkur ederım ypaılan calısmalar degıl anca bılen kısılerın atıp tutması yada ders ogrenmek ıcın kayıt olan bir cok yenilerin gibi oldugu bır sıtede claısmalara dıkkat edıp bakmanız onemlı bır olay tekrar tesekkurler iyi gunler

evet artık eskısı kadar bakılmıor ben ılk photoshop ogrencem zamanlar bu sıteden yararlandıgm cok oldu sımdı dersler var calısmalara bakan yok saglık olsun dıyelım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2013 #10
evet artık eskısı kadar bakılmıor ben ılk photoshop ogrencem zamanlar bu sıteden yararlandıgm cok oldu sımdı dersler var calısmalara bakan yok saglık olsun dıyelım
Maria Sharapova Wallpaper çalışması Üyelik tarihiniz daha 20-11-2012 Maria Sharapova Wallpaper çalışması Yani konulara olan ilgisizliğin sebebi sadece şudur.

* Misal konu başlığınız duygu dusunce fıkırleriniz elestiri yorumlaranıza acıgım iyi gunler...) gibi.. konulara giren grafikerler veya bu işe yeni başlayan arkadaşla şunu bilmek ister?

* Hangi programda yapılmış? (Adobe Photoshop Cs5)
* Ne amaçla yapılmış? (Wallpaper çalışması / Ticari + Fanpage)
* Materyaller nelermiş? (Maria görsel stock / Brush / Layer mode)
* Hangi konuda fikir almak istiyormuş? (Renk alternatifleri ve uygulamalar hakkında fikir almak isterim.)

Bir sonraki konunuz da eklediğiniz görsel hakkında ufak bir brif verin. Ki konunuza girilmesi ile çıkılması bir olmasın.

Ve ayrıca emin olun derslerden daha çok genel konular takip ediliyor. Yani fıçımızdan element uydurmayalım. Maria Sharapova Wallpaper çalışması

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları