MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski -

Serbest Çalışmalar - MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Yorumlarınızı Bekliyorum Herturlu....:wink: Boş Bir Zamanımda Arkadasımın Cafesine Çalıstıgım Logo Tasarımlarım Ama Fakat Çok Eski Bilgisayarımda buldum paylasmak istedim Fikirlerinizi Almak İstiyorum... CLİCK...

FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Yorumlarınızı Bekliyorum Herturlu....:wink:
Boş Bir Zamanımda Arkadasımın Cafesine Çalıstıgım Logo Tasarımlarım Ama Fakat Çok Eski Bilgisayarımda buldum paylasmak istedim Fikirlerinizi Almak İstiyorum...

CLİCK MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski -
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ActioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ActioN

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Demeye kalmadan bişiler yollamışsınMARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski -

Eski ise neden yorumlicaz anlamadım ama umarım sağ alt köşedekinin üzerinde çalışıp onu kabul ettirmişsindir.
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #3
Benımde dusuncem oydu fakat arkadasımla kavga etmıstım o zamanlar MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - dandik bir kahve fincanı çizmişler yanınada Cafe Marina yazmıslar MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - öyle vermısler yanı o yuzden elımde kaldı buda arkadsıma göstermek ıcın iş yerinden aldıgım bır print screende...

Arkadasım ben genelde iş olarak çalısmalar yaptıgım ıcın yanı söyle anlatıyım bnm çalıstıgım yerlerde bana onları almamı kabul etmıyorlardı freelance olarakta yaptım çok hemde fakat bilgisayarımın harddiskini kurtaramadıgım ıcın herşey yalan oldu paylasmam ıcın yaptıgım firmalarının tabelalarının fotografını çekmm lzm MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - ve tarayıcadan broşür ve sonsuz sayısız kartvizitlerimi koymam lazım MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - kagıt olarak var afiş tarzında fln örneklerınden var ama jpeg vs cdr olarak yok malesef MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - aylarca fotografçılık yaptım gazetede çalıstım gazete yaptım fotografcı oldum herşeyi yaptım MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - ama genelde başkan fotografları ne bılım 23 nısan MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - haber agırlıklı proffesioanl fotograflarım vardı... ama iş oldugu ıcın ben alamadım onları MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski - o yuzden bulabilirsem sgdan soldan yaptıgım çalısmaları atıyorum. teşekkurler yoruumun ıcın MARİNA CAFE LOGO DENEMESİ - eski -
Bu mesajdan alıntı yap