Marjinal Teknoloji Sistemleri

Logo Tasarımları - Marjinal Teknoloji Sistemleri ...

Neco1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Neco1907

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba aranıza yeni katılmakla beraber grafiker olmadığımı belirtmek isterim. Araştırmalarım sonucunda bulduğum logo yazılımıyla ortaya çıkarabildiğim iki adet logoyu sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Daha iyisini yaparım derseniz memnun olurum Marjinal Teknoloji Sistemleri

Unutmadan bu logolar kartvizit içindir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 04-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım AAA logo tasarım programını kullanmışsınız. Bu yazılım, fikir verme açısından fena olmamakla birlikte kullanışsızdır. Tasarımlarınızı Illustrator, Corel, InDesign gibi programlarda yapmaya çalışın bence.

Ayrıca logonuzdaki öğelerin hangisinin ne ifade ettiğini beyan ederseniz....
Bu mesajdan alıntı yap

Neco1907

Alt 06-10-2008 #3
Sanırım böyle olmucak bilen birisi bana kartvizit konusunda yardımcı olabilir mi? Şimdiden söyliyim öyle büyük bütcem yok Marjinal Teknoloji Sistemleri Fakat yapılan emeğe saygımız sonsuzdur.
Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 07-10-2008 #4
ya hevesiniz kırılsın diye demedim. Marjinal Teknoloji Sistemleri Siz başlayın bence bişeyler yapmaya. "Böyle olmayacak" demekle bir yere varılmaz. Hadi bismillah...
Bu mesajdan alıntı yap

Neco1907

Alt 07-10-2008 #5
Hocam konuyla ilgili ilgin için teşekkürler fakat bu konuda yetekli olmadığımı düşünüyorum.
Sorry :S
Bu mesajdan alıntı yap
ressgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2008 #6
eğer bilgileri yazar ve nasıl bişey istediğini tam olarak anlatırsan seve seve yardım ederim .
Hatta birlikte çalışırız böylece sende yetenek durumunla ilgili bilgi sahibi olursun Marjinal Teknoloji Sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2008 #7
eğer bilgileri yazar ve nasıl bişey istediğini tam olarak anlatırsan seve seve yardım ederim .
Hatta birlikte çalışırız böylece sende yetenek durumunla ilgili bilgi sahibi olursun Marjinal Teknoloji Sistemleri
Kurallar:

30-) Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ressgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2008 #8
Kurallar:

30-) Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
sanırım kaçırmışım bu maddeyi üzgünüm ... amacım masumane yardım etmekti ... Özür dilerim ...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
marjinal, sistemleri, teknoloji