Marka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye Geneli

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Marka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye Geneli ...

cenazeyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenazeyolu

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 03-11-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Marka Farketmez - 60lık plotter arıyorum

Marka / Model: Farketmez

Ürün ile ilgili açıklama: Vinil kesmek için kullanabileceğimiz temiz makine arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0545 567 76 08
Bu mesajdan alıntı yap
Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(12)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-11-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Marka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye GeneliMarka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye GeneliMarka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye GeneliMarka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(47)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-11-2016 #3

Ürün ile ilgili açıklama: Vinil kesmek için kullanabileceğimiz temiz makine arıyorum.

E-posta:

merhaba

çin malı basit birşey mi yoksa Roland summa graphtec gibi bir makinemi?

Bütçeniz ne kadar? İstanbul'da deneyip teslim alacak kimseniz varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
cenazeyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenazeyolu

Alt 07-11-2016 #4
merhaba

çin malı basit birşey mi yoksa Roland summa graphtec gibi bir makinemi?

Bütçeniz ne kadar? İstanbul'da deneyip teslim alacak kimseniz varmı?
Merhaba, sadece folyo kesim için kullanacağım. Basit ve uygun olması yeterli benim için. Ancak İstanbul'da deneyip alabileceğim kimse yok. Bütçem de 1000 TL hocam.
Bu mesajdan alıntı yap
skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(47)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-11-2016 #5
naçizane tavsiyem çin malı ve çakma türk (!) plotterlardan uzak durmanız.
eğer artcut vb programlı veya dongle ile çalışıyorsa sıkıntı çekebilirsiniz. Biraz daha kesenin ağzını açıp en azından 3-4 liralık bir ürün alın.
İlk plotterim Liyu artcamli bir plotter idi sonraki ise Foison C48 idi. Rolandı aldıktan sonra oh be dünya varmış dedim Marka Farketmez - 60lık plotter arıyorum - Türkiye Geneli Üstünede SUMMA yı aldığımda şahinden inip audiye bindiğimi hissettim.

Roland Türkiye'nin TOFAŞI gibidir. Kırtasiyeden parçasını bulur alırsınız. Summa graphtec mutoh vs iyi olabilir aynen audi Mercedes BMW gibi

cenazeyolu

Alt 16-12-2016 #6
günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap
Bayram izmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bayram izmir

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-01-2019 #7

E-posta:

2. El hp designjet 800 marka model plotter var elim de işine yararsa izmir
Bu mesajdan alıntı yap