Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul ...

Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul
Yusuf Eser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yusuf Eser

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: 3D Max: İyi
PhotoShop: Çok İyi
WEB TASARIM PROGRAMLARI VE DİLİ: İYİ

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar...

Fdy group adında ithalatçı ve toptancı bir firmayız.
Öznel projeler geliştirdik ve bunun için çalışıyoruz.
E-ticaret, reklam ve tasarım işleri, fotoğraf, ürün tasarım, marka oluşturma vb... Bir çok alanda çok kapsamlı bir işleyiş içerisindeyiz.

Bizimle çalışacak kişi bir ofis sahibi olacak ve bir müddet sonra işlerimiz istediğimiz boyuta ulaşınca maaşlı olarak tanımlanacak.

Eğer bahsetmiş olduğumuz alanlar ile ilgili ve yetkin iseniz, gerçek anlamda düzgün insanlar ile bir proje üzerinde yürümek istiyorsanız lütfen iletişime geçin.

25 yaş üstü arkadaşlar lütfen aramasınlar. Bizim hayatın içinde yaşadığı karamsarlıklar nedeniyle ön yargılı olacak, inancını kaybetmiş ama basamak olur işte olabilir niye olmasın tarzı düşünecek kişilere ihtiyacımız yok.

Biz kendimize allah korkusu olan, bizi satmayacak, yanımızda olduğundan dolayı her gün şükredeceğimiz bir dost arıyoruz.

Allah niyeti temiz olanlarla ve sabredenlerle beraberdir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbulMarka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbulMarka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbulMarka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ihtome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihtome

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2016 #3
garip bir ilan.

tebrik ederim.
tmodelleme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tmodelleme

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-09-2016 #4
'25 yaş üstü arkadaşlar lütfen aramasınlar. Bizim hayatın içinde yaşadığı karamsarlıklar nedeniyle ön yargılı olacak, inancını kaybetmiş ama basamak olur işte olabilir niye olmasın tarzı düşünecek kişilere ihtiyacımız yok'. Derken ne yani 25 yaş altındakiler daha mutsuz daha karamsar değiller mi?.Biraz ön yargılı bir ilan.Çevremde gördüğüm bir sürü 25 yaş altı gençler daha olumsuz ,mutsuz,daha vurdum duymaz sorumsuzlar.Biraz haksızlık olmuyor mu?
utkuyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkuyildiz(22)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2016 #5
İlandaki bazı bölümler anlaşılmamış malesef.
Örnek olarak :
"Bizimle çalışacak kişi bir ofis sahibi olacak ve bir müddet sonra işlerimiz istediğimiz boyuta ulaşınca maaşlı olarak tanımlanacak."

Burada belirtmek istediğiniz şey tam olarak nedir ?
Bir süre maaşsız çalışmak sonrasında ise maaşa bağlanmak mıdır ? Ofis sahibi olacak derken ? Ya ben anlayamadım, yada anlatım bozukluğu var.

Daha net bir dille açıklayabilirseniz yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermezsiniz Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-09-2016 #6
Eksik olma sayende güzel güldüm Marka, reklam, fotoğraf, logo vb... Alanlarda kendine güvenen arkadaşlar - İstanbul)
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Enestunc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Enestunc

Grafiker / Gaziantep

Yusuf beyin dikkatine

Alt 11-09-2016 #8
Selamun aleyküm yusuf bey sizinle görüşmek istiyorum ********* bu numaradan ulaşabilirsiniz saygılar
Kurban Bayramınız mübarek olsun
emr.aBy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr.aBy

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-09-2016 #9
saçmasapan bi ilan
Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2016 #10
Adam web programlama bilecek, fotoğraf çekecek, 3d modelleme kaplama render bilecek, grafikten tasarımdan da anlayacak ve 25 yaşını geçmemiş olacak.Sizin aradığınız bulunmaz hint kumaşı, bu seviyede bir insanın boş iş peşinde koşacağını zannetmiyorum.Ya kendi işinin sahibidir yada çizgi üstü bir yerde iyi bir gelirle zaten çalışıyordur.
Siz isterken oldukça bonkör davranmışsınız, karşılık olarak verdikleriniz neler çok açık değil, benim anladığım satış yapana kadar harçlık niteliğinde ücret veririz işler yolunda giderse asgari ücretin üzerinde çıkarız..
Sponsor Links

Reklam