Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll

Kantin - Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bana marka ve marka yönetimi ile ilgili ödev lazım yardımcı olur musunuz lütfennnn:neutral1:...

sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bana marka ve marka yönetimi ile ilgili ödev lazım yardımcı olur musunuz lütfennnn:neutral1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ödevinizi biz mi hazirliyalimMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll nasil bir yadim istiyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #3
ödevinizi biz mi hazirliyalimMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll nasil bir yadim istiyorsunuz?
Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll) ya kaynak istiyorum makale gibi ödev gibi birşey işte yaww tez hazırlayacam da onun için elimde eksik belge var onun için istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2008 #4
Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll) ya kaynak istiyorum makale gibi ödev gibi birşey işte yaww tez hazırlayacam da onun için elimde eksik belge var onun için istedim.
Nedense sitemizden yardım isteyipte acil olmayan bir "yardım" daha görmedim. Nedir bu acil ihtiyaç.Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll

Bir ikinci konu ise arada "yaww" diye kelime kullanmışsınız. Ne demektir bu anlayamadım da? Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #5
Nedense sitemizden yardım isteyipte acil olmayan bir "yardım" daha görmedim. Nedir bu acil ihtiyaç.Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll

Bir ikinci konu ise arada "yaww" diye kelime kullanmışsınız. Ne demektir bu anlayamadım da? Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
gerçekten acil olmasa istemezdim bir ikincisi de yaww kelimesi ya anlamında kullanmıştım yanlışsa özür dilerim:sad:
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #6
Eski, mediacat dergilerini bulmaya çalıs...
mediacat'in bir yayinevi var, bu yayinevinden çikmis konu ile ilgili bolca kitap var...

http://www.kapital.com.tr/index.php?...=88&k_id=0&kn=

gibi....
Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #7
Eski, mediacat dergilerini bulmaya çalıs...
mediacat'in bir yayinevi var, bu yayinevinden çikmis konu ile ilgili bolca kitap var...
teşekkür ederim arkadaşım araştırırım onu hazırda birşeyler varsa hiç fena olmazMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #8
teşekkür ederim arkadaşım araştırırım onu hazırda birşeyler varsa hiç fena olmazMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
Hazır olsa adı ödev olmazdi Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll arastiracaksin, zaman ayiracaksın, yazacaksın, çizeceksin...
allah öğretmenlere sabir versinMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
Bu mesajdan alıntı yap

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 18-03-2008 #9
Hazır olsa adı ödev olmazdi Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll arastiracaksin, zaman ayiracaksın, yazacaksın, çizeceksin...
allah öğretmenlere sabir versinMarka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
ya zaten araştırdım hemde çok ama hoca yetersiz buluyo günler geceler ödevim için geçiyo bu durumda allah öğretmene mi sabır versin yoksa biz öğrencilere mi?
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2008 #10
ya zaten araştırdım hemde çok ama hoca yetersiz buluyo günler geceler ödevim için geçiyo bu durumda allah öğretmene mi sabır versin yoksa biz öğrencilere mi?
Demek ki yeteri kadar arastirmamissin... Tez yazan ve geçmis dönemde, tez yöneten ve okuyan birisi olarak çok üzüldüm... Benim gösterdigim kaynagin daha önce farkindamiydin? Aradigin orada... Gerçekten arasitrsaydin bulurdun.Marka ve Marka Yönetimi İle İlgili Ödev Acillll
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
marka, ynetimi, lgili, dev, acillll