Markalar Sarayı Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Markalar Sarayı Logo Çalışması ...

hardware22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardware22

Karikatürist / Diyarbakır

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bir arkadas icinyaptıgım logo yorumlarınızı bekliyorum selametle

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
S harfi dengesiz duruyor.Bence dıştaki gri daireyi iptal edin.M ile S harfini daha uygun bir font ile dengeleyin.Bu kısmı amblem olarak kullanın.S harfi için alternatif renk de kullanabilirsiniz.Markalar Sarayı yazısını da daha şık bir font ile büyütüp amblemin alt kısmına yerleştirin.Eminim daha şık duracaktır.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-04-2009 #3
Markalar sarayı yazısı çok ufak ve okunmuyor.
Logoyu küçültmeniz gerektiğinde yazı hiç okunmayacaktır.
Logo bu kadar büyük olmamalı.
Logonun etrafında kullandığınız daire ve Effect çok anlamsız ve gereksiz
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2009 #4
biraz garip olmamış mı:S mesela etrafındaki daire gereksiz s harfiylede oynamalısın biçimsiz duruyo markalar sarayı yazısı da logoya göre biraz küçük kalmış eksik çok gibi bence üstüne düşerseniz güzel bir çalışma yapıcağınıza inanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-04-2009 #5
S harfi dengesiz duruyor.Bence dıştaki gri daireyi iptal edin.M ile S harfini daha uygun bir font ile dengeleyin.Bu kısmı amblem olarak kullanın.S harfi için alternatif renk de kullanabilirsiniz.Markalar Sarayı yazısını da daha şık bir font ile büyütüp amblemin alt kısmına yerleştirin.Eminim daha şık duracaktır.Emeğinize sağlık.

Aynen katılıyorum.Diyecek başka birşey yok zaten Markalar Sarayı Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 24-04-2009 #6
hardware22 kardeş senin elinde font fazla yoq herhelde yada bu fonta ve m harfine takıntı yaptın öceki başlığında da aynı font vardı neyse yinede bu çalışmana yorum yapayım çerçevedeki efekti kaldırıp tek renk olarak dene s harfini düz koymalısın ve s harfinin üst kısma m harfinin ortasından geçiyormuş izlenimi veririsen daha şık durur diye düşünüyorum bir kaç tane daha alternatif çalışma yaparsan daha iyi olur emeğine sağlık paylaşım için tşkk
Bu mesajdan alıntı yap
hardware22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardware22

Karikatürist / Diyarbakır

Alt 24-04-2009 #7
azrailin kardes şöyle bir alternatif çalışma yaptım sence iyi olmusmu diğerinden?

Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2009 #8
s harfinde bir sorun üst kıvrım dar olmuş gibi
birde dışardaki daireye bence gradyan vermeyin
görünürlüğü azaltıyor
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 25-04-2009 #9
bunu her zaman söylüyorum bir kere daha söyleyeyim bence logo herşeyin üzerine basılabilir olmalı ahşap plastik demir vb. yani logo tasarlarken fotoğraf kullanma
örnek vereyim tasarımı yaptığın firma deri kaplamalı bi ajanda yaptırmak isteyecek eşantiyon olarak gelde bas şimdi bu logoyu derinin üzerine bunları düşünmek lazım
ikinci çalışmada fontu yine beğenmedim turuncuyla gri çerçeve uyum sağlamamış ben sloganı logoda zorunlu kalınmadıkça(müşteri ısrar etmedikçe)kullanma derim
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap