Market insert kapak çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Market insert kapak çalışmam ...

moonstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonstar

Grafiker / Kütahya

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en üstteki lila zemin biraz matlaştırarak bence canlılığını yitirmesine neden olmuş birde objeler çok büyük ve çok sıkışık neredeyse zemin gözüküyor çalışma fena sayılmaz elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ZOOM X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZOOM X

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-09-2008 #3
ben bu tur calismalara manav kasap dukkan ilani diyorum. calistigim gazeteye bazen market sahipleri veya manav sahipleri gelir ve yok salca kutusunu su tarafa sec evladim.. yok sana yagini biraz buyut ve uste tasi evladim diye komutlar verirler bana ve ortaya yukardaki arkadasin ilan calismasi gibi kotu isler cikarmama neden olurlar Market insert kapak çalışmam
calismayi yapan sevgili kardesim alinmasin ama durum bu..
Bu mesajdan alıntı yap

moonstar

Grafiker / Kütahya

Alt 07-09-2008 #4
80 ürün ve 8 sayfam vardı Market insert kapak çalışmam ama bundan sonrakilerde söylediklerine dikkat ederim Market insert kapak çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #5
Kırmızı yazının arkasına mor pek gitmemiş. Ayrıca bu marketçileri anlamıyorum, ürün küçük görünürse "aaa bunlar küçük ürün satıyo almayalım" mı diyecekler? Bence ürün ismi bile kafi.
Bu mesajdan alıntı yap

moonstar

Grafiker / Kütahya

Alt 07-09-2008 #6
türk milleti görselliği seviyor hala sanatımızı halk için yapma durumu olduğu sürece onların çoğunluğunun hoşuna gidenler yapılmalı tabiki
Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 07-09-2008 #7
Arkadaş çalışmanı iki bakış açısıyla değerlendireyim

1 - Şu an genel geçer reklam anlayışına göre harika olmuş insanın gözüne gözüne giriyorlar tam istenen gibi:rofl::rofl::rofl::rofl:

2- Bu benim şahsi görüşümdür Tam anlamıyla tüketiciye hakaret ediyor diyebiliriz ama piyasa bunu istiyor yapacak birşey yok müşteriye ürün tanıtımı yapmak yerine al bunu al illa bunu al bizden al kesin al mutlaka al al al al diye bağıran reklamlar her alanda mevcut Küreselleşme ve kültürel erozyon yapacak bişi yok :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #8
ilk gördüğümde tepkim tamam anladık ucuz! oldu... ama birşey çok söylenirse paranoyaklaşıp acaba bir hinlik mi var diye düşünen bir tüketiciyim ben Market insert kapak çalışmam resim de çokmuş o zaman yazılar biraz azalabilir bence.... ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #9
offf çok karışık olmuş.Market insert kapak çalışmam Bu tasarıma muhakkak zoomx inde dediği gibi müşterinin etkisi var...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker.iso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker.iso

Grafiker / Ankara

Alt 08-09-2008 #10
Çalışma türü ve müşteri kitlesi ne olursa olsun; grafik tasarımcının dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunların en başında müşteriyi bilgilendirmek gelir. Gelelim teknik meseleye: Buçalışma bir afiş tarzı olduğuha göre, kullanılan materyallerde bir algı sıralaması yapma zorunluluğu vardır. Bu sıralama, müşteriyle oturulup konuşarak yapılabilir. Tüketici(muhatap kitle) bu çalışmaya baktığında ilk önce neyi görmesi gerekli?
Batıda "Stop and look"(dur ve bak) diye formülize ettikleri, afişi veya kitapçığı inceleme isteği uyandıracak birinci öğenin seçimi çok önemlidir. Daha sonra ikinci, üçüncü, dördüncü... öğeler önem derecelerine göre sıralanırsa mükemmel işler oktaya çıkabilir. Aksi takdirde yapılan iş ne grafik tasarım diye sunulabilir; ne de işi yapan kendisine grafik tasarımcıyım diyebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, insert, kapak, market