market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli ...

bahadirk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadirk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

market insert tasarimi için freelance grafıker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: marketlere ınsert tasarlamak uzere freelance personel aranmaktadır
ucret tasarım basına olacaktır.

E posta adresımize ornek tasarımlarıyla beraber tasarım basına ıstedıklerı ucretı ve telefon numaralarını yazarlarsa ırtıbata gecebılırız

tesekkurler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli - market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli ya da market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli | market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2011 #3
daha önce deneyimim var en sevdiğim ve severek yaptığım iş gurubunun başında yer alıyor insert tasarımı eğer görüşmek isterseniz numaramı veriyorum ********* burdan ulaşırsanız detayları görüşebiliriz
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2011 #4
ne güzel walla en ucuz tasarımı yapana verecekler işi keşke sabit fiyatlar gelse de şu dertten kurtulsak.bedava yapayım madem ben hiç uğraşmayalım
bariscan111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bariscan111

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-05-2011 #5
size mail atıyorum iyi çalışmalar
bahadirk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadirk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-05-2011 #6
ne güzel walla en ucuz tasarımı yapana verecekler işi keşke sabit fiyatlar gelse de şu dertten kurtulsak.bedava yapayım madem ben hiç uğraşmayalım
lütfen konuyla alakasız yorum yazmayınız....
h@yt@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #7
hah kardeş süpersin ya bence gayet haklı
hicrangurses isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hicrangurses

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-05-2011 #8
İyi günler iletişim adresinize mail attım, ilanınızla ilgilenmekteyim, olumlu veya olumsuz mail adresime dönerseniz ya da buradan işi birine verdiğinizi belirtirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
cengizkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengizkus(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2011 #9
Ya arkadaşlar daha öncede yazdım, yeniden yazıyorum, burada yamyamlar dolu 3 kuruşa iş yaptırmaya çalışıyorlar ve malesef bu sitede aç balıklar gibi bir çok insan hemen atlıyorlar.
Önce yapılacak işin raici nedir fiyat, bütçe nedir, bir öğrenin, kalitesiz iş yapan kişi ucuz iş yapar
Ucuza, 3 kuruşa iş yaptırmak isteyenlere lütfen iş yapmayın.
Yapmayın ki, grafik tasarım iş bu kadar ayağa düşmesin, bu kadar ucuz görülmesin.
cengizkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengizkus(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2011 #10
Geçen bu siteden biri ile yazıştık ambalaj tasarımı yaptırmak istiyor.

Örneğin bie bisküvi ambalajı düşünün, bunu tasarımı renkli cıvıl cıvıl, al benili olması, photoshop üzerinde üzenerek saatlerce uğraşıp yaptığınız ambalaja.

Arkadaş 100 lira veriyoruz diyiyor ve bunu utanmadan söylüyor.....ederi en az 400 olmalı.

Ama tahmin ediyorum 100 lirayı kabul ederek bu işe atlayan çok kişi var...

Haaaa birde önemlisi bu akıllı arkadaş bu siteden bulduğu en az 10 kişiye bu işi yaptırıyor, işi vereceği firmaya 10 tasarım ile gidiyor karşı firma hangi işi beğenirse o işi yapan kişinin tasarımını alıyor.... Eeee diğer 9 kişilik kaymaklı KEK takımı avucunu yalıyor.

Ne olur UYANIN....

Neden derseniz ciddi emek var ve ajanslar bu tip işleri 1.500 ila 2.000 e yapıyor

Hadi siz 400'e yaptınız arkadaş inanın bundan en az 600 kazanacaktır.

KENDİNİZİ KAZIKLATMAYIN. PİYASAYI DÜŞÜRMEYİN Kİ HERKES DÜZGÜN PARALAR KAZANSIN...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları