market logoso tasarımım

Logo Tasarımları - market logoso tasarımım ...

market logoso tasarımım
aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

market logoso tasarımım

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

önlük giymiş bir market çalışanı yapmak istedim market logoso tasarımımIMG]http://img820.imageshack.us/img820/264/marcenter.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

krallls42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krallls42

Grafiker / Konya

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düşünce güzel ancak uygulama da hatalar var gibi biraz daha çalışması gerektiğini düşünüyorum yine de emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2010 #3
Önlüğe pek benzetememişsin ama genel olarak amatörce duruyor üzerinde çalış bencede eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2010 #4
evet cok amatorce bır kac deneme daha yap bıde renkleri degistir..kolay gelsın basarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-08-2010 #5
Düşünce güzel ama bir çok hatan var. Yinede hazır materyaller ve taklit yoluna gitmeyip çabaladığın için seni takdir ediyorum.

En temel yanlışın bunun bir market logosu olduğunu unutup fazlaca espiri/oyun katman işe. Logonun yoğun bir şekilde tabela broşür vb gibi ortamlarda bulunacağını ve kareye yakın uzunlamasına formundan dolayı sürekli yer sıkıntısı çıkaracağını unutma. Düzgün yerleştirmek için küçük kullanmak zorunda kalacaksın. Tabelada kullanmak için kurumsal dışına çıkmak zorunda kalacaklar. (eğer bu büyük bir firma olsaydı işinde çok pro. olsa bu eleştiriyi yapmazdım) Eğer o adam figürü beğendin ve üstüne gideceksen onu bir maskot yada ambleme dönüştürüp uygun bir tiponun yanına yazman seni sonuca ulaştırabilir.
Bu mesajdan alıntı yap