"Marmara Gold" Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı - "Marmara Gold" Afiş Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki afişin tasarımında kullandığım fotoğrafı Didim/Akbükte çektim. Belki ufak tefek kusurları vardır fotoğrafçılıkta henüz yeni olmam sebebiyle... ama bu fotoğrafı çektikten sonra "tam afişlik fotoğraf oldu ...

koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Dosya16
Alt 03-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki afişin tasarımında kullandığım fotoğrafı Didim/Akbükte çektim. Belki ufak tefek kusurları vardır fotoğrafçılıkta henüz yeni olmam sebebiyle... ama bu fotoğrafı çektikten sonra "tam afişlik fotoğraf oldu be.." dedim ve böyle bir afiş tasarlamaya karar verdim. Bundan sonrasını size bırakıyorum tasarımı A'dan Z'ye ele alır ve yorumlarsanız bana çok büyük iyilik yapmış olacaksınız. Bu arada şunu da es geçmeyeyim.. afişte sağ altta kullandığım "carlsberg" logosunu görünce hayrete düşmeyin.. ben marmara gold'un vektörel logosunu bulamadığım için carlsberg logosunu tercih ettim, zaten birbirine benzer nitelik taşıyo iki logo şekil itibariyle... Afişteki slogana da değinecek olursak; sloganda "biri" ve "bira" kelimeleri arasında bir espri yakalamak istedim eğer slogan öneriniz de olursa memnun olurum.. "Marmara Gold" Afiş Tasarımı

Fotoğraf:Canon EOS 1100D'nin katkılarıyla...
Çalışma deneme niteliği taşıdığı için photoshopta çalıştım..

Evet sıra sizde buyrun yorumlar... "Marmara Gold" Afiş Tasarımı

"Marmara Gold" Afiş Tasarımı"Marmara Gold" Afiş Tasarımı

60 görüntüleme... 0 yorum... teşekkürler arkadaşlar.. "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
60 görüntüleme... 0 yorum... teşekkürler arkadaşlar.. "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Benim de görüntülenmesi bol, yorumları az konularım var "Marmara Gold" Afiş Tasarımı Sıkma kendini. Bazen ''iyi olmuş, tebrikler'' dışında söyleyecek olmuyor. Haliyle kişilerde yazmasam daha iyi diye düşünebiliyor.

Kullandığın görsel üzerinde ki tenekenin ezikliği dikkat çekiyor.

* Sunum başarılı. Alternatifleri çoğaltılabilir.

* Slogan alternatifi ''BiraBiri'si dedi'' mümkün "Marmara Gold" Afiş Tasarımı

Tebrik ederim. Güzel bir serbest çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 05-08-2013 #3
Benim de görüntülenmesi bol, yorumları az konularım var "Marmara Gold" Afiş Tasarımı Sıkma kendini. Bazen ''iyi olmuş, tebrikler'' dışında söyleyecek olmuyor. Haliyle kişilerde yazmasam daha iyi diye düşünebiliyor.

Kullandığın görsel üzerinde ki tenekenin ezikliği dikkat çekiyor.

* Sunum başarılı. Alternatifleri çoğaltılabilir.

* Slogan alternatifi ''BiraBiri'si dedi'' mümkün "Marmara Gold" Afiş Tasarımı

Tebrik ederim. Güzel bir serbest çalışma.
Çalışmama değer verip yorumladığınız için çok teşekkürler... "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2013 #4
Çalışmama değer verip yorumladığınız için çok teşekkürler... "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Rica ederim her çalışma emek gösterilmiş değerli çalışmalar benim için.. Sadece özen gösterilenler ayrı değerde o kadar..
Bu mesajdan alıntı yap
grafmusti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafmusti

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2013 #5
sanırım fena olmamış "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
seluvenin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seluvenin

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2013 #6
1. birisi bira mı dedi? yazısındaki fontun konturlarını kırmızı yapsan daha hoş olur. Kırmızı tam alış veriş için biçilmiş kaftan. yani biraz ateşlesin milleti.
2. Logo konsuuna gelince internette ilk aramada logoyu buldum.

3. teneke kutuyu çok fazla bulursun internette, Mock Up kullanarak hazırladıktan sonra kesip .png formatında kullana bilirisn. ezik bi kutu olmuş. darbe almış sanki kutu.

ama çalışma güzel. ama biraya teşvik etmeyelim milleti "Marmara Gold" Afiş Tasarımı "Marmara Gold" Afiş Tasarımı "Marmara Gold" Afiş Tasarımı "Marmara Gold" Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2013 #7
O değilde iki ayrı firmanın birleşimini yani Carlsberg logo ile tuborg u daha yeni görüyorum "Marmara Gold" Afiş Tasarımı

Demek ki sıcaklar geçmiş, insanlar kendine gelmiş yaz bitmek üzereymiş...
Bu mesajdan alıntı yap