Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen ...

Like Tree1Likes

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar bir dernek için hazırladıgım 2 adet masa üstü 2009 yılı atatürk konulu takvimimi ekte sunmaktayım fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum

NOT: Tarihler 2008 e aittir .. Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen taslak olarak hazırlandı okey gelirse 2009 takvimi ile tarihler yer değişecektir...

KAPAK VE İLK AY

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
asia minor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asia minor(40)

Grafiker / Ankara

Alt 06-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık.
İzninizle birkaç şey söylemek isterim.
Öncelikle zemindeki Atatürk fotosunu biraz daha flu yapabilirsiniz.
Üst üste o kadar çok şey var ki, yoruldum. Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen
2009 yazısı bile 3 tane, 1 tane olması yeter oysa ki.
Bir de Türk Bayrağı'nı (yuvarlak) koymaya gerek var mı bilemedim.
Ağustos'tan sonrakilerin baş harfleri büyük, öncekiler tümden küçük olmuş, ayrıntı gibi duruyor ama gözüme çarptı. Bu konuda bir de şu tavsiyem var ki, İngilizce ve Türkçe ay isimleri aynı olsun. Kapital harfse ikisi de , küçükse ikisi de. Ama renk tonunda oynama yapabilirsiniz ki ayrım farkedilsin.

Son olarak bir kural vardır onu da söyleyeyim, dayanamadım. Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen
Bayrak, Atatürk gibi imajlarda kesinlikle fotonun, imajın bir bölümü dahi olsa başka bir resimle kapatılmaz. Atatürk'ün yüzünün yarısı kaybolmuş. Bu işte sorun çıkmasa da bu kuralı unutmamak ileride büyük yarar sağlar.:tongueout:
ayisigireklam bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-11-2008 #3
Şubat ayındaki resimi değişirseniz daha iyi olur. Onun dışında mükkemmeller. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2008 #4
Elinize sağlık.
İzninizle birkaç şey söylemek isterim.
Öncelikle zemindeki Atatürk fotosunu biraz daha flu yapabilirsiniz.
Üst üste o kadar çok şey var ki, yoruldum. Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen
2009 yazısı bile 3 tane, 1 tane olması yeter oysa ki.
Bir de Türk Bayrağı'nı (yuvarlak) koymaya gerek var mı bilemedim.
Ağustos'tan sonrakilerin baş harfleri büyük, öncekiler tümden küçük olmuş, ayrıntı gibi duruyor ama gözüme çarptı. Bu konuda bir de şu tavsiyem var ki, İngilizce ve Türkçe ay isimleri aynı olsun. Kapital harfse ikisi de , küçükse ikisi de. Ama renk tonunda oynama yapabilirsiniz ki ayrım farkedilsin.

Son olarak bir kural vardır onu da söyleyeyim, dayanamadım. Masa Üstü 2009 Atatürk Takvimi (YORUM) Lütfen
Bayrak, Atatürk gibi imajlarda kesinlikle fotonun, imajın bir bölümü dahi olsa başka bir resimle kapatılmaz. Atatürk'ün yüzünün yarısı kaybolmuş. Bu işte sorun çıkmasa da bu kuralı unutmamak ileride büyük yarar sağlar.:tongueout:

Şimdi bu bir taslak 1 saatte yada 2 saatte yapılmış bir şey bir kaç düzenleme yapılacak sayılar gibi yada ayların isimleri ben bitmeden paylaşmak istedim ..
atatürk arkada fon olarak kullanılmış başta kapakta dikkat ederseniz bir söz var o sözü yazarken bir msj var içinde.. ve kendi sözüdür..
tramlı hallerinide aldım reismler ön plana çıkıyor çıktı oalrak müşteriye sundum bakalım kabul olursa 16,000 adet baskı olacak

bir çalışmam dahavar onuda sonra yukleyeceğim
Bu mesajdan alıntı yap
koder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koder

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2008 #5
Eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(25)

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2008 #6
emegine saglık arkadaşım masaüstü takvimi yapmak biraz ugraştırıcı oluyor biliyorum.Arkdaşların dediklerini katılıyorum fondaki atatürk resmi birazdaha fulu olursa daha hoş olabilecegini düşünüyorum birda takvimler çok yaygın yanlardan tutulmuş böle çekilmiş sagdan ve soldan gibi biraz daha toplu olursa daha hoş gözüke bilir emegine saglık tekrar.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2008 #7
Ben de genel olarak beğendim. Ancak Atatürk'ün sol tarafındaki siyah alanı geniştip, Atatürk'ü sağa kaydırmayı bir deneyin derim. Aylar ve tarihte o aylarda yaşanan olayların bir arada olması çok güzel özellikle. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2008 #8
tşk ederim güzel düşünceleriniz için..
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(25)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-11-2008 #9
emeğinize sağlık.