Masa Üstü İkonu ???

Illustrator - Masa Üstü İkonu ??? ...

Masa Üstü İkonu ???
Hypnoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Masa Üstü İkonu ???

Alt 07-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...Illustratorde bi yazılım için hazırladığım yuvarlak logoyu masa üstüne programın masa üstü ikonu olarak koymak istiyorum..bi kaç şekilde denedim ancak olduğu gibi sadece kendini yuvarlak olarak koyamadım..beyaz zemin üzerinde geliyor..ps de alt zemini yok edip .ico olarak kaydetmeyi denesemde aynen oluyor..bi yolunu bilen varsa çok sevinirim??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar konuyla alakalı bilgisi olan yokmu ?? Baya bi baktım ama istediğim şeyin yapılışını bulamadım??
Bu mesajdan alıntı yap
dewilcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewilcat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2011 #3
png olarak yapmaya calistiniz mi? bildigim kadariyla adobe tasarim programlarinda icon icin ayri bi patch yuklediginizde yaptiginiz calismalar icon olabiliyordu diye hatirliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2011 #4
hertürlü denedim ancak istediğim sonucu alamıyorum..ikonun masaüstünde yuvarlak olarak gözükmesi istiyorum ancak .ico dosyası olarak kaydettğimde kare içinde gözüküyor simge..yokmu bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar??
Bu mesajdan alıntı yap
e-mali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e-mali

Grafiker / Amasya

Alt 18-03-2011 #5
Axialis IconWorkshop öneririm Masa Üstü İkonu ???
Bu mesajdan alıntı yap