masa üzeri objeler çalışması.

3D Studio Max - masa üzeri objeler çalışması. Sponsorlu Bağlantılar Daha acemiyim. Yaklaşık 2ay kadardır kullanıyorum. Görselde Çiçek ve siyah beyaz foto hariç herşey bana ait....

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 21-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha acemiyim. Yaklaşık 2ay kadardır kullanıyorum. Görselde Çiçek ve siyah beyaz foto hariç herşey bana ait.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vivo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık kamera açısı objelerdeki parlama ve ışık ayarları ile uğraşırsan HDR kullanıp uzun süreli bir randerde çok daha kaliteli bir görüntü alabilirsin, acemi olduğunu varsayarsak oldukça güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 21-07-2011 #3
Eyvallah...
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 23-07-2011 #4
vivo arkadaşın dediği gibi hdr maplerle çalışmayı öğrenirseniz çok daha gerçekçi sonuçlar elde edebilirsiniz. masa, mobilya türü kaplamalarda uvw map modifier kullanmayı ihmal etmeyin. böylelikle kaplama üzerinde büyütme, küçültme, döndürme vs gibi birçok argümana sahip olursunuz.
elbette ışık ve render ayarlarını ilerleyen zaman içinde öğrenirsiniz. zira modellemeden apayrı bir konu.
iyi çalışmalar, kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 28-07-2011 #5
bu kadarcık karanlık ortamda bu kadar ışık patlaması olması fazla gibi bu kadar ışık patlaması olcaksa elmanın etrafınada ışık yayması gerekirdi masa üzerinede ışık düşürürsen birazda kamera kullanıp ortamı dışa doğru karartırsan daha güzel bi sonuç alabilirsin genel hatlarıyla güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
mrtglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtglr

Grafiker / Ankara

Alt 28-07-2011 #6
Vay vay Nur hanımda max dünyasına adım atmış. Çalışmanız 2 aylık olmanıza nazaran çok güzel hdr olayına katılmakla beraber V-ray render motoru ile harikalar yaratman dileğiyle.

Başarılar Nur hanım.
Bu mesajdan alıntı yap