Masaüstü Reklamcılık - İstanbul

İş Veren İlanları - Masaüstü Reklamcılık - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Masaüstü Reklamcılık Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop, Adobe Illustrator Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Istanbul ...

sakdag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakdag(46)

Matbaacı / İstanbul

Alt 06-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü Reklamcılık

Program/Seviye: Photoshop, Adobe Illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Istanbul Ataşehir’de kurulu “kendinden yapışkanlı etiket” üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere, üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz ürünler ile ilgili bültenler hazırlayacak ve mailing yoluyla kayıtlı müşterilerimize bildirecek, gelen talepleri satış ekibimizle paylaşacak, pazarlama tarafı kuvvetli, yaratıcı ve takipçi çalışma arkadaşları arıyoruz, ilgilenirseniz, ücret beklentinizle birlikte cv nizi göndermenizi rica ederiz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Masaüstü Reklamcılık - İstanbul - Masaüstü Reklamcılık - İstanbul ya da Masaüstü Reklamcılık - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Masaüstü Reklamcılık - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap