Masaüstü yayıncılık kursu önerisi

Graficafe - Masaüstü yayıncılık kursu önerisi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba; Ben bir koli imalathanesinde çalışıyorum. Başta çok fazla tasarım işimiz yoktu ancak şuan işimizi özellikle ofset kutu imalatına yoğunlaştırdığımız için grafik işleri çoğaldı. Ben işimi görecek ...

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba;
Ben bir koli imalathanesinde çalışıyorum.
Başta çok fazla tasarım işimiz yoktu ancak şuan işimizi özellikle ofset kutu imalatına yoğunlaştırdığımız için grafik işleri çoğaldı.
Ben işimi görecek kadar ps, fh, ai programlarını kullanıyorum. Ancak daha profesyonelce işler çıkarmak, özellikle baskı öncesi ve sonrası işlerle ilgili bilgimi arttırmak istiyorum.
İstanbul Anadolu yakasında ai, fh, indesign başta olmak üzere baskı öncesi ve sonrası, katalog hazırlama konularında öğrenim görebileceğim bir kurs merkezi arıyorum.
Bana önerebileceğiniz yerler varsa çok sevinirim. Avrupa yakasının Üsküdar a yakın kısımları da uyar.
Şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimse bir öneride bulunmayacak mı Masaüstü yayıncılık kursu önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
falconutero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

falconutero

Grafiker / İstanbul

Ceyhun Akgün veya başarısoft Doğan Hoca

Alt 21-07-2013 #3
sana tavsiyem Ceyhun akgün veya basarısoft bakırköy Doğan Hoca'dır.Ceyhun akgün bana bayagı pahalı geldi ben de başarısoft Bakırköy'e yazıldım tekrar garantisi de vardı.Doğan Hoca'dan cok memnun kaldım.adam repro ve programlar kousunda cok iyi.Tam bir illustartor ve photoshop uzmanı.rank ayrımına kadar ögretti.Ben 5 yıldır bu sektörde calısmama ragmen onun derslerine girince hicbirsey bilmedigimi anladım.adobe uzmanı aynı zamanda.biraz zorlar seni ama dayanırsan piyasadaki en iyi birkac hocadan biri.Masaüstü yayıncılık kursu önerisi
Bu mesajdan alıntı yap