Maske

İllüstrasyon Çalışmaları - Maske ...

Maske
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Maske

Alt 27-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

uc logic tablet-photoshop-2 saat-
Maske
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 27-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Özellkle boyunda ve vücutta anatomik sorunlar var. Ama ufak detaylara dikkat edilmesi çalışmayı hoş göstermiş. Saçların şekli kadar, duruşunda pek özenilmemiş. Sol omzunda yamukluk var. Yüzde verilmek istenen ifade verilmiş olması güzel Maske

Emeğine sağlı Derya.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 28-07-2009 #3
Yüz ve şaçlar özenli çalışılmış güzel görünüyor,boyun kısmı sanki bana yüze göre kalın geldi ,yüzdeki özen detay gölgelendirme vucutta ,gögüs kısmında gerek elbisede gösterilmemiş,ayrıca sanki maskenin sapındada tuhaflık var gibi geldi öyle bir tutturmaçla sap yapılmışsa yüze tutulduğunda nasıl sabit durur sorusu oluştu bende,emeğine sağlık küçük ayrıntılara önem verildiğinde çok daha güzel işler çıkacaktır tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-07-2009 #4
bence vücuda bakarak (omuzlar, kollar, göüs, bel, boy...gibi) başı küçük kalmış. yüzdeki ifade ne kadar doğru olsada maskedeki ifadenin yüzdekiyle aynı görünmesi hoş değil yüzdeki detay ve netlik vücudun geri kalanında kaybolmuş el kenar çizgileri sert renkler soluk birde göğüs dekoltesindeki gölgeler sanki morlukmuş izlenimi verdi bana ve boynundaki kolye bence oturmamış daha aşağıda olmalıydı şahsi fikrim.

ben bukadarını yapabilirmiydim .....HAYIR....:d
ellerine sağlık çalışmaya devam kızmaca yokMaske
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-07-2009 #5
Özellkle boyunda ve vücutta anatomik sorunlar var. Ama ufak detaylara dikkat edilmesi çalışmayı hoş göstermiş. Saçların şekli kadar, duruşunda pek özenilmemiş. Sol omzunda yamukluk var. Yüzde verilmek istenen ifade verilmiş olması güzel Maske

Emeğine sağlı Derya.
bu çalışmada aslında sadece yüz çalışcaktım son anda eklediğim yerler belli oluyor sanırımMaskedetaylı incelemen için teşekkürler diğer çalışmada inşallah bütüne inebilirimMaske
Yüz ve şaçlar özenli çalışılmış güzel görünüyor,boyun kısmı sanki bana yüze göre kalın geldi ,yüzdeki özen detay gölgelendirme vucutta ,gögüs kısmında gerek elbisede gösterilmemiş,ayrıca sanki maskenin sapındada tuhaflık var gibi geldi öyle bir tutturmaçla sap yapılmışsa yüze tutulduğunda nasıl sabit durur sorusu oluştu bende,emeğine sağlık küçük ayrıntılara önem verildiğinde çok daha güzel işler çıkacaktır tebrik ederim.
saol filizcim değerli eleştirin için.Senin gibi usta birinin çalışmalarına yorum yapması beni inanılmaz mutlu ediyorMaskemaskeyi sorma Maskevakit darlığından ve sıkıntıdan ancak bu kadar olabildi.
bence vücuda bakarak (omuzlar, kollar, göüs, bel, boy...gibi) başı küçük kalmış. yüzdeki ifade ne kadar doğru olsada maskedeki ifadenin yüzdekiyle aynı görünmesi hoş değil yüzdeki detay ve netlik vücudun geri kalanında kaybolmuş el kenar çizgileri sert renkler soluk birde göğüs dekoltesindeki gölgeler sanki morlukmuş izlenimi verdi bana ve boynundaki kolye bence oturmamış daha aşağıda olmalıydı şahsi fikrim.

ben bukadarını yapabilirmiydim .....HAYIR....:d
ellerine sağlık çalışmaya devam kızmaca yokMaske
neden kızayımMaskeçalışmamı eleştirin diye ekliyorumMaskegölgelendirmemde ki hatalar konusunda çok haklısınız inşallah daha iyi olacak.teşekkürlerMaske
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2009 #6
Genel hatalar belirtilmiş......Başarılı yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-07-2009 #7
bu kızın tatlılığı öldürdü beni:angel:
başarılarını devamını dilerimMaske
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 29-07-2009 #8
güzel bir çalışma olmuş ellerine emeğine sağlık
fakat yüzü genel olarak vücuda göre çok küçük kalmış ve anotomik sorunlar var fakar arkadaşlarında dediği gibi bazı ayrıntılar bazı hataları görmeye engel olabiliyoru
başarılarının devamı dilrim
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 29-07-2009 #9
anatomisi filan bir kenara şeker bir kız olmuş eline sağlık yalnız elleride biraz büyük malkoç eli gibi Maske
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 30-07-2009 #10
ayrıntıları arkadaşlar söylemişler,onun dısında cok hoş bır calısma olmus emeğıne sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları