Maskot çizimlerim

İllüstrasyon Çalışmaları - Maskot çizimlerim ...

Maskot çizimlerim
neoberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neoberg

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Maskot çizimlerim

Alt 31-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler. Foruma yeni katıldım. Logo çalışmalarımı ve kendimle ilgili kısa bilgiyi buradan görebilirsiniz.

Burada da birkaç maskot çizimimi paylaşmak istiyorum. Her türlü yorum ve eleştiriye açığım.
Maskot çizimlerim
Maskot çizimlerim
(1 rakamını 1forum isimli site için maskotlaştırdım)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaşınızı dikkate alacak olursak..
17 yaşında biri için çok iyi olduğunu söyleyebilirim..
eğitim al(a)mamış olmana rağmen hatta çok çok başarılısın.
forumda genelde sadece "süper olmuş" yazanlara çok kızarım ama bence sen tebriği hakediyorsun. ve bu tür yorumumun seni şımartmasından çok daha da hırslandıracağına inanıyorum.. bende aynı şekilde senin gibi bu konuda hiç eğitim al(a)madım. kendi çabalarımla birşeyler yapmaya çalıştım. ama sana büyük bi tavsiye vermek istiyorum..
asla ve asla kendini ezdirme.. yaşının küçük olmasından dolayı aşırı derecede harcarlar seni.. yani bizim milletimiz demezki bu yaşta neler yapıyor diye. aman işte daha iyi anlamaz normal elemandan az veririm, küçük olduğundan fazla ücret ödememe gerek yok, sigortası olmasa da olur genç" gibi düşünceler içinde olacaklarından emin olabilirsin. ki bunun yükünü istanbul gibi bir şehirde çok çok fazlasıyla yaşamış biri olarak söylüyorum bunları sana..
umarım yazdıklarımdan yanlış anlamlar çıkarmazsın..
hataların zamanla azalır ve kendine bir tarz oluşturursun zaten..
ama önerilerimi dikkate almalısın bence..
burak başarılarının devamını ve çok daha iyilerini görmek isteriz..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #3
Bende yaşına göre çalışmalarını gerçekten beğendim..Yanlız benim sana tavsiyem, karakter ifadelerin için biraz daha çalışman..Sakın yanlış anlama, asla kötü demiyorum sadece karakterlerin bakışları, mimikleri baygın durumda.. Bu 3 çalışmanda hafiften baymış, sabah mahmurluğu yaşıyan tipler gibi olmuş..Ama İlüstrasyonlarında ve gölgelendirmede, kenar çizgilerinde başarı var..Tecrübe edindikçe gerçekten iyi işler çıkartacağına eminim..hoşgeldin..
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2009 #4
Bende yaşına göre çalışmalarını gerçekten beğendim..Yanlız benim sana tavsiyem, karakter ifadelerin için biraz daha çalışman..Sakın yanlış anlama, asla kötü demiyorum sadece karakterlerin bakışları, mimikleri baygın durumda.. Bu 3 çalışmanda hafiften baymış, sabah mahmurluğu yaşıyan tipler gibi olmuş..Ama İlüstrasyonlarında ve gölgelendirmede, kenar çizgilerinde başarı var..Tecrübe edindikçe gerçekten iyi işler çıkartacağına eminim..hoşgeldin..
haklısın creedwar. baygın duruyorlar gerçekten, ya da umursamaz bi ifadeleri var Maskot çizimlerim
ama bunun sebebi de göz kapaklarının çok fazla gözleri kapatmış olması bence. mimik çalışmaları yapmalı bence.
maskotuna müdahale ettiğim için kızmazsın umarım. mimik değişikliğini küçük hamleyle göstermek istedim sadece :blush:

Maskot çizimlerim

--
iletişim adresini flulaştırdım kusura bakmayın bende dikkat edememişim :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2009 #5
Görsellerin üzerinde iletişim adresi bulunanlar kaldırılmıştır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

neoberg

Alt 31-01-2009 #6
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İletişim adreslerinden dolayı üzgünüm, henüz forum kurallarını okumamıştım.

İfade konusuna gelince, nedendir bilmiyorum ama gerçek hayatta da insanların ifadelerini gözlemleyemiyorum. Ayrıca benim kendi mimiklerim de çok çeşitli değil. Gayet donuk bir mimik yapım var.

Yorgunella, örneğin için teşekkürler. Evet daha bir duygu ifade etmiş ufak bir hamleyle Maskot çizimlerim

edit: 2 çalışma daha ekleyeyim. Bunlarda da dediğiniz gibi duygu yok sanırım Maskot çizimlerim
Maskot çizimlerim

Maskot çizimlerim
Bu mesajdan alıntı yap
MuGi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuGi

Özel

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-01-2009 #7
neoberg gusel calismalara imza atmissin
bi ara imkansizliklar icinde cizip yayinladigin dersleride gormustum Maskot çizimlerim
Bu mesajdan alıntı yap

neoberg

Alt 31-01-2009 #8
neoberg gusel calismalara imza atmissin
bi ara imkansizliklar icinde cizip yayinladigin dersleride gormustum Maskot çizimlerim
Hala aynı imkansızlıklar içerisinde çiziyorum hocam Maskot çizimlerim
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 31-01-2009 #9
çalışmalar çok güzel eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2009 #10
cok başarılı cizimler tabrikler ve başarılar daha iyi çalışmalara imza atacağınızdan şüphem yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cizimlerim, maskot