a-master ve type tool

InDesign Soru ve Sorunlarınız - a-master ve type tool ...

a-master ve type tool
cibib isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cibib

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

a-master ve type tool

Alt 29-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1.soru:ype tool penceresi açınca (#)mavi renkte bu şekil çıkıyor.a-master ve type tool

2.soru:Ayrıca a-master içerisinde yaptığım ögeler pagelerde background arkasında kalıyor elle yukarı çekmeye çalışmak sıktı kolay yöntemi varmı.

3.soru: a master da yapmış olup pagelerde background üstüne çıkarttığım ögelerin çerçeveleri kesik çizgi halini aldı pdf(print) çıktı alırken bunlar görünmüyor.

soruların hepsi bir çalışma içinde yaşadım ilk kez karşı karşıya kalıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1- Type> show hidden characters kısayol tuşu : ctrl+alt+I) yapınca gizli simgeler gider.
2- Layers Panel paneliden katman acın (Layer 2) ve o katmanı (Layer) içine objelerinizi ekleyin ve katmanı en üste taşıyın
Bu mesajdan alıntı yap