Mat siyah folyo (bir araçlık)

Araç Giydirme - Mat siyah folyo (bir araçlık) ...

zippo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zippo38

Webmaster / Kayseri

Alt 30-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aracımızı mat siyah renkte folyo ile kaplatmayı düşünüyoruz.
Boya maliyetini hesapladığımızda astarı yüzünü geçiyor nerdeyse. Bulunduğum şehirde reklamcıları dolaştım fakat aradığım renkte araç folyosu bulamadım. Araç tofaş yeni kasa doğan, bu aracı kapalayacak şekilde folyo alacağım temin edebilecek arkadaşlar varsa almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kingy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingy

Grafiker / Isparta

Alt 31-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mat siyah demişsiniz ve bulamadığınızı söylemişsiniz.En fazla kullanılan folyo , mat siyah ve parlak siyah.Siz aradığınızın başka birşey olmadığına emin misiniz?En az üç reklamcının olduğu herhangi bir ilçede dahi mat siyah bulamamak bana pek mantıklı gelmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

zippo38

Webmaster / Kayseri

Alt 31-05-2009 #3
reklamcılarda mat siyah folyo var evet fakat onlardaki ürün ile komple araç kaplanmıyor. Folyo çok kalın tavan yada kaput kapatacak olsam reklamcılardaki folyo işime yarar. Ben komple kaplatmayı düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 01-06-2009 #4
arkadaş galiba cast folyo arıyor..
mat siyah cast folyo mazeme toptancılarıyla bir görüşmen lazım..
Bu mesajdan alıntı yap

zippo38

Webmaster / Kayseri

Alt 01-06-2009 #5
mat siyah araç kaplama folyosu fazla tutulmadığı için reklamcılarda mevcut değil getirtiriz fakat 50m lik rulo halinde gelir kalanı işimize yaramaz diyorlar. Bende bir kaç yer ile konuştum rulo halinde almamız gerekiyormuş. Bana sadece bir araçlık lazım olduğu için elinde bu üründen mevcut olan arkadaşlardan almak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #6
Ben reklamda ustaya sordum bu konuyu. Yaklaşık 1 milyarı geçmez dedi. fakat araç mat siyah folyo hiç hoş olmaz ve araç tutmaz dedi. sana önerim bence aracı boyat en iyisi o. boya ücretide 1,500 bulur diye düşünüyorum. en azından 3 yıl gider. folyo kaplarsan 1 yıl anca gider ve solar dedi usta. umarım yardımcı olabilmişimdir. kolay gelsin. ayrıca şöyle bir durumda var mat siyah folyo getirtilecek ve işçilik ücretide üzerine eklenir. En iyisi sen boyat Mat siyah folyo (bir araçlık)
Bu mesajdan alıntı yap
hawfinch_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hawfinch_

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #7
Merhaba arkadaşlar aracımızı mat siyah renkte folyo ile kaplatmayı düşünüyoruz.
Boya maliyetini hesapladığımızda astarı yüzünü geçiyor nerdeyse. Bulunduğum şehirde reklamcıları dolaştım fakat aradığım renkte araç folyosu bulamadım. Araç tofaş yeni kasa doğan, bu aracı kapalayacak şekilde folyo alacağım temin edebilecek arkadaşlar varsa almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Kolay gelsin.

orocal 651 serisi mat siyah al bi top 300 tl felan olması lazım getir bana ben kaplarım sana...
Bu mesajdan alıntı yap
keltox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keltox

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-06-2010 #8
merhaba.biz ithalatçıyız. elimizde yüklü miktarda mat siyah folyo mevcut.********* arayın görüşelim...
Bu mesajdan alıntı yap
cexenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cexenes

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-06-2010 #9
orocal 651 serisi mat siyah al bi top 300 tl felan olması lazım getir bana ben kaplarım sana...
651 ile araçmı kaplıyorsun ne kadar garanti veriyorsun afedersin?
Bu mesajdan alıntı yap
bayram şit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayram şit

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-06-2010 #10
araç kaplama cast folyo mat siyah ve başka renk te yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları