matbaa 1-2 gün - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - matbaa 1-2 gün - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar matbaa 1-2 gün Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: Selçuk üniv. Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Herkese merhaba; 1-2 gün süresince matbaa'nızda ...

aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

matbaa 1-2 gün

Aranan Şehir: İstanbul
Okulunuz: Selçuk üniv.
Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum
Referanslar:
İşle ilgili açıklama: Herkese merhaba;
1-2 gün süresince matbaa'nızda birkaç eksiğimi tamamlayabileceğim bir yer arıyorum. 2 gün 5-6 saat yeter, kimsenin işini bölmeden kimseye rahatsızlık vermeden. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.
E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları matbaa 1-2 gün - İstanbul veya matbaa 1-2 gün - İstanbulsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap