Matbaa - Ajans - Renk Ayrımında Calışabilecek

Sonuçlanan İlanlar - Matbaa - Ajans - Renk Ayrımında Calışabilecek ...

okyanussss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okyanussss

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamız Kartal - İSTANBULDA bulunmaktadır firmamızın garfik - tasarım - renk ayrımı bölümüne arkadaşlar aranıyor.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

avon61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avon61

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
10 yil tecrubeli grafiker. Guner SAGLAM. 01.09.1981 Yomra/Trabzon dogumlu. Bekar bir bayan. Ilk ve ortaokul egitimini Beylerbeyi’nde aldi.

Darica Lafarge Aslan Çimento Endüstri Meslek Lisesi Matbaa Bölümü mezunu. ingilizce'ye ilgisi büyük. Su an okuma, yazma ve konusma orta duzeyde. Meslegini çok seviyor. 10 yillik tecrübesiyle, yaraticilik ve tasarim onun isi. Sıkı bir Yesilay’ci. Kariyer hedefi; profesyonel bir ortamda yaraticiligini özgüveni ile birlestirerek kurumsal bir yapi içerisinde ekip çalismasina ve verilen görevlere katki sunmak.

Bazi gazete ve matbaalarda Grafik tasarimci, Bilgi islem sefi, Matbaa on hazirlik sorumlusu olarak görev yapti. En son çalistigi, sirketteki görevi 2 yil sürdü. Halen “Marmara Vitrin” adli ekonomi ve sanayi dergisinin proje tasarimciligini devam ettiriyor.

Musteri portfoyu genis. Su an çalismiyor. B sınıfı surucu ehliyetine sahip. Aktif araç kullanıyor. Anadolu Yakası'nda is ariyor.
iletisim Matbaa - Ajans - Renk Ayrımında CalışabilecekCOLOR="Red"]PM (özel mesaj) yolu ile[/COLOR]
tuana2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuana2(36)

Grafiker

Alt 23-03-2008 #3
:lol:özelden msj attım ilginize
Alt 04-11-2008 #4
ilanınızla ilgileniyorum.lütfen mail adresinizi bana yazın.selamlar.
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2008 #5
ilanınızla ilgileniyorum.lütfen mail adresinizi bana yazın.selamlar.
Sürekli eski ilanlara mesaj yazmaktasınız ve birkaç defa kural ihlali yaptınız.
noveli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noveli

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-11-2008 #6
acaba kartalın neresinde ve firmanın adı ney
selda ekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selda ekinci

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-11-2008 #7
“yeni bir dünya ve o dünyanın içinde olabilmek” “iletişim sanatını sergiliyebilmek” hızla ilirliyen iletişim çağında eksiksiz bir tasarımla dünyada bu alanda yaşanan yenilik ve gelişmeleri takip ederk şimdi ve gelecekteki tasarım ihtiyaçlarınız için...

10 yıllık deneyim mac kullanıcısı freehand, photoshoop etkin kullanım ai, corel, qurk matbaa bilgisi baskı öncesi baskı sonrası takibi
Alt 05-11-2008 #8
iyi günler ben adana da grafikerlik yapmaktayım
1996 yılından beri reklam sektöründeyim 10 yıllık grafikerim
Adobe illustrator cs4 freehand photoshop corel draw programlarını kullanıyorum
2000 yılında matbaalarda çok sayıda kartvizit broşür 80 sayfalık rehber vb gibi birçok iş yaptım quark xpress de kullanmışlığım vardır
5 yıldır oluklu mukavva sektörüne klişe üretimi yapıyorum hem flekso baskı hemde ofset baskı hakkında bilgiye sahibim
şimdi ben kalkıp gelsem en fazla alacağım maaş nedir
lütfen yanlış anlaşılmasın tabiiki hepimiz para kazanmak için çalışıyoruz
mesajıma cevap yazarsanız çok memnun olurum
iyi çalışmalar
Alt 06-11-2008 #9
İyi günler.Yusuf KARAASLANOĞLU 1972'de Antalyanın Alanya ilçesinde doğdum.Ben istanbul teknik üniverstesi matbaacılık bölümü mezunuyum.Üniversteden 1996 yılında mezun oldum ve 10 senedir bu işi yapıyorum.Almanca İngilizce ve Fransızca biliyorum.Özel bir şirkette çalışıyordum şirket mali kriz yüzüden kapandı şimdi iş arıyorum.

ilan

Alt 07-11-2008 #10
Merhaba,biz maltepe de ikamet eden iki arkadaşız.belli süre önce grafik tasarım kursuna gittik fakat iş tecrübesi edinemediğimizden programlarda geriledik.Öğrenmeye açığız.. Bu konuda detaylı bilgi verirseniz seviniriz..ilginize...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajans, ayriminda, ayrımında, calisabilecek, çalışabilecek, grafik tasarm, matbaa, renk