Matbaa Arıyorum..Tavsiyeleriniz?

Temel Tasarım İlkeleri - Matbaa Arıyorum..Tavsiyeleriniz? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar istanbulda kaliteli broşür,dergi basımı yapabilecek sürekli çalışabileceğim anlaşmalı matbaa önerilerinizi bekliyorum..Fatih civarına yakın varsa çok iyi olur..olmasada olur tabi..ama avrupa yakası olması benim için çok iyi olur.....

allisone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

allisone

Webmaster / İstanbul

Alt 17-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar istanbulda kaliteli broşür,dergi basımı yapabilecek sürekli çalışabileceğim anlaşmalı matbaa önerilerinizi bekliyorum..Fatih civarına yakın varsa çok iyi olur..olmasada olur tabi..ama avrupa yakası olması benim için çok iyi olur..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar istanbulda kaliteli broşür,dergi basımı yapabilecek sürekli çalışabileceğim anlaşmalı matbaa önerilerinizi bekliyorum..Fatih civarına yakın varsa çok iyi olur..olmasada olur tabi..ama avrupa yakası olması benim için çok iyi olur..
Merhabalar arkadasım çalıştıgım matbaa fiyat ve kalite açısından çok başarılı size yardımcı olabileceklerine eminim
Eray Matbaacılık
Yer topkapı

Dilerseniz benimle iletişime geçebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap