matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyor ...

matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyor
asln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asln

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansımıza matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyor.
cv için: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyor veya matbaa bilgisi olan, machintosh kullanabilen, programlara hakim tasarımcı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2010 #3
reklam ajansı ve matbada 3 yıl çalıştım..ofset grafikeriyim. kurumsal kimlik çalışmalrı karton
sticker etiket çalışmalrı işlerin montajı ile ilgili yardım isteyebilirim.. ilgilenirseniz
********* ulaşınn
asln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asln

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Grafiker Arıyoruz

Alt 06-12-2010 #4
Avrupa Yakasında bulunan ajansımıza matbaa bilgisi olan tasarımcı grafiker arıyoruz.

Cv için : *********

Tags
eleman, eleman araniyor istanbul, grafiker, grafiker araniyor, matbaa, tasarım