matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Freehand photsop veya corel veya illisratör kullanabilen tasarımdan anlayan matbaa bilgisi olan şişirme, taşırma, forma hazırlama, ...

kadir çökmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadir çökmez

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor

Program/Seviye: Freehand photsop veya corel veya illisratör kullanabilen tasarımdan anlayan matbaa bilgisi olan şişirme, taşırma, forma hazırlama, montaj v.s. bilgisi olan zeytinburnunda çalısacak eleman aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Telefon ile irtibata geçerseniz daha iyi olur.

E-posta:

Telefon: 0530 310 73 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli - matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli ya da matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli | matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
goldsmiley isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goldsmiley

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #3
siz 1 eleman değil 2 eleman arıyorsunuz galiba biri montajcı diğeri grafiker. montaj grafikerin işi değildir ama ülkemizde nedense 1 kişiye 2-3 kişilik iş yaptırma geleneği olduğundan elemanlarında ne olsa yaparım mantığı hiç bitmediğinden böyle ilanlar olması normaldir
Bu mesajdan alıntı yap
bahadır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır(41)

Grafiker / Balıkesir

Alt 12-04-2011 #4
siz 1 eleman değil 2 eleman arıyorsunuz galiba biri montajcı diğeri grafiker. montaj grafikerin işi değildir ama ülkemizde nedense 1 kişiye 2-3 kişilik iş yaptırma geleneği olduğundan elemanlarında ne olsa yaparım mantığı hiç bitmediğinden böyle ilanlar olması normaldir
merhaba goldsmiley,
bahsettiğin konuda haklısın, özellikle biz grafikerler ve işleri ofis içi ve PC başında çalışan her tür işçi için birden fazla .. - yok olmadı - onlarca görev ve angaryalar kaçınılmazdır.. Ancak burada durum biraz farklı sanırım.. Ben çok fazla montaj yapmıyorum, çok nadir ancak hazırladığımız çalışmaları formaya dizmek, 50x70 - 70x100 kâğıtlarda baskı moduna göre yerleştirme gibi işlerde bence normal... en azından bu kadarına evet.. =) ama bu arada montajcı, filmci ne iş yapacak oda ayrı mesele... =)
Bu mesajdan alıntı yap
goldsmiley isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goldsmiley

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #5
bizim mesela montajcımız vardı ki bizim işyerinde mutlak şarttı mesela o grafiğe karışmazdı bizde montaja karışmazdık matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli biz işi neyse sayfa sayfa çalışır yollardık tüm bilgileri not olarak koyardık çünkü işin uzmanı o ben tasarım yaparım benim işim o çünkü şimdiye kadar merak etmedim montajı hiç. billinmesi elbette iyidir ama ben herkesin kendi işini yapmasından yanayımdır. montajcı nasıl grafik tasarım yapmıyorsa yada filmci bizide montaj bağalamaz bilgileri veririz geri çekiliriz.. öyle olsa montajcı da iş bulur ve düşündümü aslında işsizlik bile azalır matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli ondan işsizlik mi azalır demeyin aslında düşününce işyerlerinde görevi olmadığı halde başka işler yapanlar dolu onların uzmanı yapsa boş gezen azalır mutlak matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli bir videoda izlemiştimöğretim görevlisi çok güzel birşey söyledi. bizde işe alırken telefonlara bakarmısın -bakarım, çayda yaparmısın -yaparım, yapmışken temizlikte yaparmısın -yaparım olayı var ama git avrupaya yada amerikaya adama sen sadece kaleme basacaksan diyorlarsa sadece kaleme basar başka işe karışmaz herkesin görevi farklıdır o yüzden işte onların her mesleğinin uzmanı vardır demişti. çok doğru söylemişti. aslında dediğin gibi hani yerleştirsen eline yapışmaz.. ama ben bakıyorum ilanlara photoshop-freehand-corel-indesign-illustrator ve flash bilen web tasarımından anlayan asp bilen tercihen 3d bilen. burada 1 kişi arıyor güya ama saydıkları enaz 2 veya 3 kişinin yapacakları benim acayibime gidiyor..
Bu mesajdan alıntı yap
kadir çökmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadir çökmez

Grafiker / İstanbul

Alt 19-12-2011 #6
Biraz geç bi cevap oldu ama bende grafikerim kendi iş yerimin ama hem müşterilere gitmek hemde matbaada grafik işlerine yetişemediğim için birine ihtiyacım zaten montajdan kastım bir işi taşırma verip onu ikili bağlayıp kros koymak veya revoltalı bağlamaktır. Ayrıca ne olsa yaparım mantığı değil orta ölçekli matbaalarda bu işi yapan grafikerler var kusura bakmada sadece tasarımla bu işler yürümez ne tasarımcılar gördüm cmyk mod nedir ofset kac dpi çözünürlükle baskı yapılır bilmiyor.İnsan kendini geliştirmeli ve öğrenmeli he sen aç matbaa ikisini birden çalıştırırsın kardeşim matbaada matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 20-12-2011 #7
yazdıklarınızda haksız sayılmazsınız arkadaşlar, aynen bende matbaada "grafikerlik "yapmaya çalışıyorum. Tipo'da numara basımı, cilt yapımı, harman, zımpa, kesim, - işi müşteri teslimi ne hazır şekilde iş yapıyorum bu arada grafik işleri ve yerel gazetem bunları tek kişi yapıyor ancak ne alıyorum asgari ücret, tek izahı bence vampir, başkada izaha gerek yok .kadir bey her iş veren fazla iş istiyor ama sıra para konusuna gelince ondan bundan bahsedersiniz o şöyle veriyor bu böyle yapıyor gibisinden hikayeler, ama kimse hak ettiğini alamıyor nedir iş sıkıntısı olduğu için ama kimsenin hakkı kimsede kalmazz.
Bu mesajdan alıntı yap
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

ayhan

Alt 20-12-2011 #8
28 senelik matbaa grafikeriyim
0536 372 27 62

www.hernevidizayn.com
Bu mesajdan alıntı yap