Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(

Corel Draw - Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :( Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba. 6,5 senedir Grafikerim. Şimdi çalıştığım yerde de grafik sorumlusuyum. Benim bir sorunum var. Megaform matbaa diye bir firmada çalışıyorum. Sürekli Form üzerine baskılarımız ağırlıklı olduğu için. ...

hakanokmen82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanokmen82(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba. 6,5 senedir Grafikerim. Şimdi çalıştığım yerde de grafik sorumlusuyum. Benim bir sorunum var. Megaform matbaa diye bir firmada çalışıyorum. Sürekli Form üzerine baskılarımız ağırlıklı olduğu için. MEGAFORM MATBAA SÜREKLİ FORM ilgili logo lazım. Şimdi diyeceksiniz ki sen neden uğraşmıyorsun. Bizim Müdür öyle biriki ben en bulunmaz logoları çalışsam ki zaten çalıştığıma inanıyorum yinede başkasının yaptığı logoyu beğenir. (Yanlış anlamayın lütfen) kötü dahi olsa beğenir yani.Sizden Ricam logo çalışması olarak bazen oluyor elinizde hazır olarak bu türlü bişeyler varmı. Varsa gönderirseniz beni büyük bir yükten kurtarırsınız. Şimdiden Teşekkür Ederim Herkese. İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 17-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamam da kardfeşim sen de 5-10 tane yap sonra bunlar başkasının de bi siteye upload et öle gösterMatbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 17-08-2007 #3
evet evet sen 8-10 tane çalış bize vektörellerini gonder biz üzerinde oynarız Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-08-2007 #4
Son zamanlarda bu tarz tatlı susamuru edasıyla çalışma isteyen arkadaşları görüyorum. Nasıl olurda bir grafiker bir başkasından logo talebinde bulunur anlamış değilim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 17-08-2007 #5
bence beğenmek zorunda başka alternatifi yok. Bence ona fikrini sor kalemle çizsin yada anlatsın sende hayalinde canlandır ve yap.
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 17-08-2007 #6
terzi kendi söküğünü dikemez. Ben beş sene uğraştımkendime logo yapacam diye Anca bitti Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :( şimdi iki senirde web sitesi yapacam acelem yok vaktim bol. O yüzden partonunda acele etmesin Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(DMatbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(DMatbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 17-08-2007 #7
terzi kendi söküğünü dikemez. Ben beş sene uğraştımkendime logo yapacam diye Anca bitti Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :( şimdi iki senirde web sitesi yapacam acelem yok vaktim bol. O yüzden partonunda acele etmesin Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(DMatbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(DMatbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(

Bende izinden geliyorum. Matbaa İÇİn Logo ÇaliŞmasi :(
Bu mesajdan alıntı yap
son efe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

son efe(33)

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-08-2007 #8
abi her zaman yardım etmeye hazırım. istediğin zaman mail gönder uğreşırım
Bu mesajdan alıntı yap
gürcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gürcan

Matbaacı / Manisa

Alt 08-06-2008 #9
grafikersen niye yapmıosun logoyu kardeşim kusura bakma 6.5 senelik grafiker logoyuu yapmsı lazım bence
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
matbaa logo calismasi