matbaa ustaları aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - matbaa ustaları aranıyor ...

matbaa ustaları aranıyor
fatmatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmatan

Grafiker / Niğde

matbaa ustaları aranıyor

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1983 model bobss 64x91 aparatlı kullana bilen usta ve aparatlı HAYDARBERG 50x70 UV çıkışlı tek renk matbaa makinasını kullana bilen ustalar aranmaktadır.
ustaların Niğde de ikamet edebilecek olmaları gerekmektedir. İlgilenenlerin ********* veya ********* nolu telefonla irtibat kurabilir
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları matbaa ustaları aranıyor veya matbaa ustaları aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..