Matbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - Ankara

İş Veren İlanları - Matbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - Ankara ...

ertan0634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertan0634

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler

Program/Seviye: İleri Düzeyde Coral, InDesign, Photoshop bilgisi olan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankarada Ajans ve Matbaayı bünyesinde bulunan firmamızın Çankaya ofisinde çalışmak üzere, Deneyimli ve Yetiştirilmek üzere grafiker arkadaşlar aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0533 664 76 49
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Matbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - AnkaraMatbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - AnkaraMatbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - AnkaraMatbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ertan0634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertan0634

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-08-2014 #3
Matbaa ve Ajans Deneyimli Grafikerler

Program/Seviye: İleri Düzeyde Coral, InDesign, Photoshop bilgisi olan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankarada Ajans ve Matbaayı bünyesinde bulunan firmamızın Çankaya ofisinde çalışmak üzere, Deneyimli ve Yetiştirilmek üzere grafiker arkadaşlar aranmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0533 664 76 49
Bu mesajdan alıntı yap
afacanmesut7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afacanmesut7

Yrd. Grafiker / Ankara

yetiştirilmek üzere eleman

Alt 15-08-2014 #4
mail gönderdim
Bu mesajdan alıntı yap
bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2014 #5
Merhaba,

Cv ve Portfolyom websitemde mevcüt: Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | 0534 513 16 40

Biraz kendimden bahs edim :

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email :
Website : Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | 0534 513 16 40
Telefon : 0534 513 16 40
Bu mesajdan alıntı yap