matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyor Sponsorlu Bağlantılar İstanbul - Anadolu yakasında Seri ilanlar - matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize corel ağırlık ve photoshop bilen stajer yada işe ihtiyacı olan arkadaşlar aranıyor. irtibat ve ...

enginklc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enginklc(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul - Anadolu yakasında Seri ilanlar - matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize corel ağırlık ve photoshop bilen stajer yada işe ihtiyacı olan arkadaşlar aranıyor. irtibat ve cv için lütfen mesaj bırakınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyor veya matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bekataf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bekataf

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-05-2010 #3
mail adresinizi verirseniz cv mi yollim *********
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2010 #4
Sancaktepe
omer_gzbyk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omer_gzbyk

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-05-2010 #5
Çekmeköy
********* pm atarsanız cv mi yollarım
kübra53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kübra53

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2010 #6
cv yollamak için mail adresinizi yazarmısınız..
coskun_hammet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coskun_hammet(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2010 #7
Anadlu yakasında oturuyorum. photoshop, illustrator, indesign programlarına hakımım. mail adresi verirseniz cv ve çalışma örneklerii yollayabilirim. İyi çalışmalar.
enginklc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enginklc(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2010 #8
***** bu adrese cv lerinizi yollayabilirsiniz.

Corel Draw ve Photoshop bilen bay veya bayan eleman mail adresimi bildirdim işe ihtiyacı olan varsa benimle irtibata gecebilirsiniz.

Matbaa ve Seri İlanlar ile ilgili hizmet veren iş yerimizde Corel Draw ve Photoshop' a hakim İşini seven ve tasarım yeteneği iyi olan Bay - Bayan Elemana ihtiyacımız vardır.

Yunus Reklam - Küçükyalı

Yetkili : Engin KILIÇ

serkan bek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2010 #9
slmlar
benm serkan 19 yasındayım grafıkerim 1 yıllık denegımım var matbaa da calısıyorum suan ama kendımı gelıstıremedıgım den dolayı ısmden memnun degilim corel,photoshop,freehand,ilistrator bılıyorum tescih size kalmıs irtibat için ********* beklıyorum,,
resul4334 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

resul4334

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker

Alt 09-11-2010 #10
Sizlerle uzun yıllar çalışmak istiyorum.ancak mail adresiniz yada telefon numaralarınızı göremedim matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyor
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları