Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar ilan güncelliği bitmiştir. yuxelka isimli üyeden Alıntı Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Matbaa ve reklam mecralarında ...

yuxelka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yuxelka

Grafiker / Ankara

Alt 21-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilan güncelliği bitmiştir.
Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır. Corel draw, photoshop, indesign, illustrator ve 3ds max kullanıyorum. Aldıgım isi, baslangıçtan sonuca kadar takip ve organizasyon islerini en iyi sekilde koordine edebilmekteyim. Yaratıcı tasarımlara kabul gördüğü sürece imza atabilirim.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Matbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - AnkaraMatbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - AnkaraMatbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - AnkaraMatbaa ve reklam mecralarında is tecrübem vardır, iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yuxelka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yuxelka

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2014 #3
ilan güncelliği bitmiştir.