Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum.

Sonuçlanan İlanlar - Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. ...

musty123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musty123

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Önceden tasarımı ben yapıodum, baskı için dokunmuyodum bile, ama artık tak etti. kendi tasarımlarımı kendim bastırcam ve bu yüzden matbaalardan fiyat listesi almaya başladım. İzmir'de olursa tercihimdir. Aşagıdaki listelerden basımlarını yaptıklarının birim fiyatını ********* a yollarsanız sevinirim.

Kartvizit,
el ilanı,
katalog,
broşür,
afiş,
sunum dosyası,
kitap, dergi,
gazete,
ürün/fiyat listesi,
davetiye,
karton kutu,
karton çanta,
takvim,
imsakiye,
küp bloknot...
masa üstü broşürleri
roll up ve poster tutucuları
branda
magnet
fotoblok,
t shirt,
bardak,
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. - Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. ya da Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum. | Matbaacılardan fiyat teklifi bekliyorum.

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-04-2010 #3
bu şekilde kesinlikle sağlıklı bir fiyat alamazsınız eğer memnun kalacağınız bir çalışma istiyorsanız işin özelliğine göre fiyat almanız gerekli. 15 tl ye 1000 ad. kartvizit basılır 100 tl ye de, ama 100 e basan sizi kazıklamış olmaz sadece baskıda kullanılan kağıttan boyaya, bıçaktan özel durumlara kadar herşey fiyatları oldukça etkiler. sağlıklı bir çalışma sistemi istiyorsanız iş başına fiyat almalısınız çalışmayı ve baskı özelliklerini vererek
musty123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musty123

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-04-2010 #4
Doğru diyorsunuz, art-izz öncelikle ilgilenmen adına teşekkür ederim. İzmire Yeni taşındım, ve matbaa bulamadım şu anlık desem yeridir. Öncelikli amacım zaten kendime bir matbaa bulmak, istediğimde yukarıdaki baskıları yapabilsin. Bazıları serigraf makinası istediği için her matbaada olmayabiliyor. Dediğini düşününce çok mantıklı, ama bir de şöyle düşünmek gerek, bu sitede bulunan izmir lokasyonlu matbaalarla bir ön görüşme gibi. Teşekkür ediyorum yinede.
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-04-2010 #5
Doğru diyorsunuz, art-izz öncelikle ilgilenmen adına teşekkür ederim. İzmire Yeni taşındım, ve matbaa bulamadım şu anlık desem yeridir. Öncelikli amacım zaten kendime bir matbaa bulmak, istediğimde yukarıdaki baskıları yapabilsin. Bazıları serigraf makinası istediği için her matbaada olmayabiliyor. Dediğini düşününce çok mantıklı, ama bir de şöyle düşünmek gerek, bu sitede bulunan izmir lokasyonlu matbaalarla bir ön görüşme gibi. Teşekkür ediyorum yinede.
haklısınız, ön görüşme yaparak kendinize çözüm ortakları edindikten sonra bu firmalarla iş başına çalışmak çok mantıklı olacaktır. ama bu şekilde verilen fiyatlara çok fazla güvenmeyin derim.
bilaltureli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilaltureli

Matbaacı / İzmir

Alt 19-04-2010 #6
biz kitap dergi ve gazete baskısı yapıyoruz.
bu tarz işler için bizden fiyat alabilirsiniz
ugur2004 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur2004

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2010 #7
Fiyat konusunda detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin *********