Matbaada çalışacak grafiker - İstanbul Avrupa Yakası

Sonuçlanan İlanlar - Matbaada çalışacak grafiker - İstanbul Avrupa Yakası ...

aquablue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aquablue

Matbaacı / İstanbul

Alt 02-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

İstanbul Bayrampaşa'da faailyet gösteren matbaa için Adobe Photoshop, Corel Draw, Macromedia (Adobe) Freehand yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, matbaa iş süreçleri hakkında bilgisi ve deneyimi olan, ekip çalışmasına yatkın ve iş disiplinine sahip arkadaşlar arıyoruz.

İlgilenenlerin referanslar (ve varsa portfolyo da olabilir) içeren cv'lerini aşağıdaki adrese grafikerler.net üzerinden ulaştıklarını da ekleyerek göndermeleri gerekmektedir.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..