Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Grafik programlara hakim özellikle Corel, indesign ,illstrator. Matbaa Bilgisi özellikle montaj ve mücellit bilgisi olan arkadaşlar tercih edilecektir. ...

nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker

Program/Seviye: Grafik programlara hakim özellikle Corel, indesign ,illstrator. Matbaa Bilgisi özellikle montaj ve mücellit bilgisi olan arkadaşlar tercih edilecektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Matbaamızın grafik bölümüne tasarımcı grafiker bir ekip arkadaşı arıyoruz, bizimle çalışacak arkadaşımız iş saatlerine uyan, disiplinli calışabilen, gerektiğinde sorumluluk alabilecek tecrübe ve yeteneklere sahip olmalıdır.

E-posta:

Telefon: 0212 493 26 26 veya 0507 911 53 46
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul - Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul ya da Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul | Matbaada çalışmak üzere tasarımcı grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-08-2011 #3
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0539 653 38 71
Bu mesajdan alıntı yap
dagci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dagci

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2011 #4
Yanlış anlaşılma için üzgünüm.
Aradığınız nitelikleri taşıdığıma inanıyor ve birlikte çalışmaya talibim.
Hakkımda daha detaylı bilgi ***** adresimde mevcuttur.
Not: Ağustos ayı itibariyle cv sitemde bahsedilen adrese taşınmış bulunmaktayım.
Bu mesajdan alıntı yap
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-08-2011 #5
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0539 653 38 71
Bu mesajdan alıntı yap
nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nejat(50)

Grafiker / İstanbul

Matbaaya tasarımcı grafiker - İstanbul

Alt 21-09-2011 #6
Matbaaya tasarımcı grafiker

Program/Seviye: Matbaayı bilen grafik programlara hakim tasarımcı bir arkadaşa ihtiyacımız var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çalışma saatlerimize uyum gösterecek, disiplinli calışabilecek, sorumluluk sahibi ve muhakkak matbaa ve montaj bilgisi olan dikkatli ve titiz bir arkadaş arıyoruz

E-posta:

Telefon: 0212 493 26 26 veya 0507 911 53 46
Bu mesajdan alıntı yap