matbaada calsıtım kendimi yetiştireebilecegim bir arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - matbaada calsıtım kendimi yetiştireebilecegim bir arıyorum ...

Alt 04-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba 25 yasındayım 8 ay kadar matbaada calıstım ama tasarım olarakta gelıstırmek ıstıyorum kendımı surum olarak taa eskı surum programları kullanıyorduk photoshop ve freehand kullanıyorum corel ve quark bılgımde az olmak kaydı ıle var.. ıllutrator ve ındesıgn program kullanna bı ajans ta hem ogrenıp hemde calsımak ıstıyorum.ıkametım k.çekmece
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 04-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

[COLOR="Red"]
Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir.
[/COLOR]

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.
visio ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

visio ajans

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2008 #3
Merhabalar. İş yerimiz İst/Avrupa yakasındadır. Eger is arama sureciniz devam ediyorsa, cv'nizi yollarsaniz sevinirim.
[COLOR="Red"]iletişim bilgisi vermek kurallara aykırı[/COLOR]

Tags
arıyorum, bir, calsıtım, kendimi, matbaada, yetiştireebilecegim