matbaada fiyat çıkarma

Baskı Öncesi - matbaada fiyat çıkarma ...

matbaada fiyat çıkarma
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

matbaada fiyat çıkarma

Alt 18-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu konu ile ilgili araştırma yaptım baska bir yere acılmısmıdır diye fakat aradım aradım bulamadım...kurumsal bir müşterime A5 antetli kağıt yapılacak fakat yanımda calısan ustama artık sormadan fiyat vermek istiyorum...bana bu konu ile ilgili her türlü muhtelif matbaa işiyle ilgili fiyat cıkarabilecegim bilgileri verirseniz cok memnun olurum...özellikle volkan tekin bey sizden istiyıorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burhanhora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhanhora(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 18-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar bu konu ile ilgili araştırma yaptım baska bir yere acılmısmıdır diye fakat aradım aradım bulamadım...kurumsal bir müşterime A5 antetli kağıt yapılacak fakat yanımda calısan ustama artık sormadan fiyat vermek istiyorum...bana bu konu ile ilgili her türlü muhtelif matbaa işiyle ilgili fiyat cıkarabilecegim bilgileri verirseniz cok memnun olurum...özellikle volkan tekin bey sizden istiyıorum....
Böyle bir fiyat verilmez. Herşeyden önce :
1- Kağıdın cinsi - Özel kağıtmı? - 1. hamurmu?
2 - Baskı rengi - 2 renkmi? - 3 renkmi? + Trigromimi?
3- Adedi gibi..vs.
gibi şeyler fiyatı etkiler.
Gerekli dökümanı verirsen yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 18-01-2008 #3
Piyasada bulunan benzeri programlardan farklı olarak, basılacak işe en uygun kağıt kesiminin hangi ebattan alinacağını kendisi hesaplar/bulur.Kagit maliyetini, kalip maliyetini, baski fazlasini (ve revolta durumunu) hesaplar.Kitap, dergi, brosür vb. ofset islerini ve serigrafi islerini hesaplar.Hesaplamalara film, selefon, tasarim ücretlerini dahil eder.Degisen kagit, kalip, serigrafi vb. fiatlari güncellemek gayet kolaydir Kagitta fire oranini istege göre belirleyebilirsiniz Maliyeti hesaplanan isi arsivleyebilirsiniz. Müsteri ve kendiniz için verileri herhangi bir zamanda yazdirabilirsiniz.Program sayesinde, elemanlarda kolayca fiat verebilirler.Program cok basit dizayn edilmistir. Kullanımı basit ve kolaydır. Demonun yanında Kullanım Klavuzu’da mevcuttur.

Demo programı temin ediceğiniz siteye gitmek için lütfen tıklayınız.

Demosuna baktıktan sonra eğer programı satın almak veya program hakkında detaylı bilgiyi almak isterseniz yine buraya tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 18-01-2008 #4
burhan bey a5 2 renkli 1. hamur 500 adet,bu arada volkan hocam cok tesekkure ederim,burhan bey sizede cok tesekkur ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 18-01-2008 #5
Abim cevap vermedi bu konuya daha ama ben sizin teşekkürünüzü iletirim yada kendisi görür zaten =) Yukarıda verdiğim adresteki programın demo sürümünü indirip bir kontrol ediniz. Gerçekten güzel bir program. Ayrıca bende kullanıyorum programı işi çok kolaylaştırıyor...
Bu mesajdan alıntı yap

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 18-01-2008 #6
gokhan hocam kontrol ettim hakketen guzel fakat bunun net fiyatı ne kadar 189 $ mı
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2008 #7
programın fiyatı 300 YTL + KDV
kullanıcı çıkarı düşünülerek oldukça basit bir kullanım şekliyle hazırlanmış
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 18-01-2008 #8
Demosuna baktıktan sonra eğer programı satın almak veya program hakkında detaylı bilgiyi almak isterseniz yine burayı tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap
hdurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdurmus

Hiç Biri / Eskişehir

KAĞIT fiyatları

Alt 21-01-2008 #9
güncel kağıt fiyatları nedir acaba bilen varsa yazabilirmi yada alabileceğim firma ismi söyleyebilirmi teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-01-2008 #10
kağıt fiyatları satıcı firma, kağıdın menşei, il vb. birçok faktörden değişir
kağıt satıcınız bile size bu şekilde liste veremez her zaman çünkü her firmaya farklı fiyat ve vade uygulamaları vardır
bu yüzden sürekli çalıştığınız sabit kağıtçılarınız olmalı ve listeyi onlardan temin etmelisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
fiyat, karma