Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu

İş Veren İlanları - Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu Sponsorlu Bağlantılar Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz Şehir: Ordu Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop - İyi Corel Draw - İyi İndesign - Normal Matbaa bilgisi - İyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full ...

altincekicofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altincekicofset

Matbaacı / Ordu

Alt 18-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz

Program/Seviye:
  • Photoshop - İyi
  • Corel Draw - İyi
  • İndesign - Normal
  • Matbaa bilgisi - İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ordu Merkezde bulunan Matbaamızda çalışacak deneyimli grafiker aramaktayız.

E-posta:

Telefon: 0452 225 22 76
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu - Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu ya da Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2011 #3
ben orduluyum ilanınızı çok beğendim inş ordulu bir arkadaşımız orda yaşıyorsa sizi seçer Matbaamıza Deneyimli Grafiker Arıyoruz - Ordu
Bu mesajdan alıntı yap
Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2011 #4
Şehirdışından kabul ediyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 10-12-2011 #5
Bende orduluyum ama istanbulda okuyorum. Photoshop, Coreldraw, Illustrator, Xhtml, Css, Php, Javascript tarzında işleri yaparım.
Bu mesajdan alıntı yap