Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel Draw Freehand Adobe Photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli ...

erten ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erten ofset

Matbaacı / İstanbul

Alt 27-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı

Program/Seviye: Corel Draw
Freehand
Adobe Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Matbaa sektöründe deneyimli, işini kendi işi bilen, sabırlı, düzenli, müşteri odaklı çalışabilen, uzun süreli bir iş düşünen, bilgisayarda yaptığı işin sonuçlarını kağıtta görebilen, ben bu işi yaparım deyipte 3 gün sonra kaçıp gitmeyen, iş ahlakına sahip bir grafiker aramaktayız. Lütfen kendine güvenen arkadaşlar iletişime geçsinler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı - Türkiye Geneli veya Matbaamızda çalışacak grafiker. Avcılar-Beylikdüzü civarı - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap