Matbaamızda görevlendirmek üzere GRAFİKER arıyoruz !

Sonuçlanan İlanlar - Matbaamızda görevlendirmek üzere GRAFİKER arıyoruz ! Sponsorlu Bağlantılar Adobe Photoshop, Macromedia Freehand başta olmak üzere grafik tasarım programlarına hakim, baskı öncesi hazırlık ve grafik tasarım yapabilecek , deneyimli grafiker aramaktayız ... *********...

cadaverhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cadaverhan

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Alt 03-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop, Macromedia Freehand başta olmak üzere grafik tasarım programlarına hakim, baskı öncesi hazırlık ve grafik tasarım yapabilecek , deneyimli grafiker aramaktayız ...

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Berk Graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berk Graphic

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-06-2010 #3
Cv yolladım
cadaverhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cadaverhan

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2010 #4
Başvuru süreci devam etmektedir ... İlginiz için teşekkürler..

Adobe Photoshop, Macromedia Freehand başta olmak üzere grafik tasarım programlarına hakim, baskı öncesi hazırlık ve grafik tasarım yapabilecek , deneyimli grafiker aramaktayız ...