Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İşverenler için örnek: Firma ismi: carmen matbaacılık Çalışma şartları: Tam zamanlı/ ...

carmenumit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carmenumit

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İşverenler için örnek:
Firma ismi: carmen matbaacılık
Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer
Özellikleri: istanbul topkapı 2. matbaacılar sitesinde faaliyet gösteren matbaamıza yetiştirmek üzere bu işe meraklı ve gayretli çalışma arkadaşı arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli veya Matbaamızda Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2011 #3
Merhaba Hangi bloktasınız acaba bende topkapıdayım 2 matbaacılarda
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #4
bayrampaşada oturuyorum ilanınız aktivse görüşmek isterim ilanınızla ilgileniyorum
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Yetiştirilmek üzere grafiker

Alt 04-06-2013 #5
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum.