MatbaaOn ile Tüm Matbalar Artık Online

Ürün Tanıtımı - MatbaaOn ile Tüm Matbalar Artık Online ...

Cevapla
MatbaaOn ile Tüm Matbalar Artık Online
Coxdige isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Coxdige

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya19

MatbaaOn ile Tüm Matbalar Artık Online

Alt 07-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Basılı ürünler üreten firmalara yönelik 2 yıldır ar-ge’sini yaptığımız yazılımımız MatbaaON’u bugün matbaaların ve baskı ofislerinin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. MatbaaON’u hazırlarken sektörde faaliyet gösteren firmaların iş süreçlerinin tümünü kayıt altına alacak ve üretim kalitelerini arttıracak fonksiyonlarla tasarladık. Kullanmış olduğumuz modüller ile gerek vakit gerekse firmalara katma değer kazandıracak servisler sunmalarını amaçlıyoruz. MatbaaON gelişmiş ülkeler de son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan Web2Print (İnternetten Baskıya) eticaret yazılımıdır.

MatbaaON’un en büyük avantajlarından birisi artık her matbaanın yada baskı ofisinin organize matbaacılık operasyonu yönetmelerine alt yapı hizmeti sunmasıdır. Bilindiği gibi organize matbaacılık faaliyetleri oldukça maliyetli, şubeleşme ve iş ağı süreçleri içermektedir. MatbaaON olarak pazarlamanın en ekonomik ve hedeflenen müşteri kitlesine en çabuk ulaşılabildiği platform interneti hedeflemekteyiz. MatbaaON, şirketler için 7 Gün 24 Saat online müşteri kabul edebilecekleri, tahsilatlarını online platformlar aracılığı ile gerçekleştirecekleri, gönderilen grafik dosyalarının güvenilir ve disiplinli bir şekilde depolanabileceği tam donanımlı modülleri ile ( online tasarla gibi ) işinizi kolaylaştıran akıllı iş yazılımıdır.

MatbaaON olarak sektördeki tüm firmaların kendilerini doğru ifade etmelerine olanak sağlıyoruz. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle, paketlerimizi kullanan tüm iş ortaklarımızın karlılık ve cirolarını arttırarak, onların finansman risklerini minimize ederek sürekliliğini sağlamak, bizim asli prensiplerimiz arasında yer alıyor.

MatbaaON akıllı iş yazılına dilerlerse kiralama modeli ile büyük yatırımlar yapmayarak sahip olabildikleri gibi, ömür boyu lisans haklarınıda alabilmektedirler. 7 Gün 24 Saat görev yapan IT ekibimiz, iş ortaklarımızın tümünün birer ekibi gibi çalışarak, ihtiyaç duydukları her an nitelikli destek sağlamaktadırlar.

MatbaaON olarak yüzbinlerce tl ve yıllarca efor sarfedilerek hazırladığımız yazılımımızla, ülkemizde “MATBAACILIĞI DEĞİŞTİRİYORUZ”
çünkü, her firmanın rekabet etme hakkı var!

Saygılarımızla

MatbaaON Akıllı İş Yazılımları
****
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Kartvizit basan matbalar birkancan Kartvizit Tasarımları 5 28-10-2011 18:19:52
bunaldım artık:( eglenjelib10 Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları 10 10-10-2011 19:55:39
photoshop artık online.. yorgunella Photoshop 7 16-02-2009 13:59:48
ve artık beraberiz ilker.efsane Hoşgeldiniz 2 25-09-2007 16:25:43

Kapat
Şifremi Unuttum?