Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul ...

dogukyil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukyil

Matbaacı / İstanbul

Alt 10-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz - IST. AVR.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Bayrampaşa'da bulunan matbaamızda çalıştırılmak üzere grafik tasarım programlarına (Corel Draw, Freehand, Photoshop, Illustrator) hakim, matbaa sektöründe çalışmak isteyen, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayacak bay/bayan stajyerler arıyoruz. İlgililerin cv'lerini ve varsa portfolyo çalışmalarını e-mail ile ulaştırmaları gerektirmektedir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul - Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul ya da Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Matbaaya Stajyer Grafiker Arıyoruz / AVRP. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kmaro66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmaro66

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-06-2012 #3
bayrampaşada oturmaktayım.maltepedeki matbaacılar sitesinde eva matbaacılıkta calıştım ayrıca reklam ajansındada calıştım.photoshop ve freehand az derecede biliyorum.yardımcı olunursa kısa sürede öğrenirim.iş aramaktayım ve kendimi geliştirmek istiyorum.ilgilenirseniz cep numaram : *********
adım fatih
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #4
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :*********