Matematik kulübü reversi yarışması afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - Matematik kulübü reversi yarışması afiş tasarımı ...

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden değerli yorum ve görüşlerinize şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle arka plan çok renkli geldi.ve hediyelerdeki sol tarafta vermiş olduğun beyaz gölge olmasa daha iyi olur sanki.pi işareti güzel durmuş.turnuvaya uygun olmuş.ama arka planı değişmeni tavsiye ederim.çok karışık olduğundan kendini daha net gösterememiş.eline sağlık.başarıların devamını diliyorum.
bide matematik haftası ve reversi yi tam olarak anlayamadım.yani bağdaştırma anlamında.bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-03-2010 #3
öncelikle arka plan çok renkli geldi.ve hediyelerdeki sol tarafta vermiş olduğun beyaz gölge olmasa daha iyi olur sanki.pi işareti güzel durmuş.turnuvaya uygun olmuş.ama arka planı değişmeni tavsiye ederim.çok karışık olduğundan kendini daha net gösterememiş.eline sağlık.başarıların devamını diliyorum.
bide matematik haftası ve reversi yi tam olarak anlayamadım.yani bağdaştırma anlamında.bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim.
Çok teşekkür ediyorum. Biraz renkli bir çalışma olsun istediğim için bu şekilde yaptım bir karmaşa meydana getirebileceğini düşünemedim veya göremedim diyebilirim. Reversi oyunu ile matematik haftası arasındaki ilişki ise şu şekilde: Pi sayısının yaklaşık değeri 3,14 olduğu için mart ayının 3. gününü içine alan hafta matematik haftası olarak kutlanıyor ve değişik etkinlikler yapılıyor. Bu da o hafta dolayısıyla yapılan bir okul içi etkinlik.

Yorum için çok sağol.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2010 #4
Çok teşekkür ediyorum. Biraz renkli bir çalışma olsun istediğim için bu şekilde yaptım bir karmaşa meydana getirebileceğini düşünemedim veya göremedim diyebilirim. Reversi oyunu ile matematik haftası arasındaki ilişki ise şu şekilde: Pi sayısının yaklaşık değeri 3,14 olduğu için mart ayının 3. gününü içine alan hafta matematik haftası olarak kutlanıyor ve değişik etkinlikler yapılıyor. Bu da o hafta dolayısıyla yapılan bir okul içi etkinlik.

Yorum için çok sağol.
bağlantı güzelmiş.çok teşekkür ederim.dediğim gibi fikrimce arka plan değişmeli ve ona göre yazılar nasıl bi görünüm alır bilemiyorum.çünkü yazılar gayet renkli ve arka plan daha sade olmalı.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap