Matematik Proje Yarışması

Afiş Tasarımı - Matematik Proje Yarışması ...

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan bütün değerlendirmelerden sonra, tüm bunları göz önünde bulundurarak kendi Mona Lisa' mı yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bymemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bymemo

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 17-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iki çalışmanıza göre bu çalışma kesinlikle olması gereken çalışmadır.

renk uyumu ve efekler harika emeğinize sağlık.
iyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2009 #3
sloganda bir tuhaflık var gibi geldi bana.Kaşifler keşiflerini arıyor olmasın.keşfedilecek bir şey yada bir yer nasıl kaşifini arasın Soyut bir kavram somut olanı nasıl arayabilirki. sygılar. emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Kemal Bayır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kemal Bayır(66)

Matbaacı / İzmir

Alt 17-10-2009 #4
sloganda bir tuhaflık var gibi geldi bana.Kaşifler keşiflerini arıyor olmasın.keşfedilecek bir şey yada bir yer nasıl kaşifini arasın Soyut bir kavram somut olanı nasıl arayabilirki. sygılar. emeğine sağlık
Sır tam orada işte:

Amerika kıtası yerinde duruyor ve kıta kendini keşfedecek kaşifi
bekliyor. Yani Kristof Kolomb'u

Bu yarışma da kendi içinde Pastör'lerini, Kolomb'larını, Newton'larını arıyor şeklinde düşünürseniz taşlar yerine oturur, sanırım.

Afiş güzel olmuş, ancak yaş gurubu olmadığından desene bakarak fikir yürütmek gerekirse,
kanımca 3-10 yaş arası kaşifleri davet ediyor.
Bu mesajdan alıntı yap
vatandas2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatandas2009

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2009 #5
Sır tam orada işte:

Bu yarışma da kendi içinde Pastör'lerini, Kolomb'larını, Newton'larını arıyor şeklinde düşünürseniz taşlar yerine oturur, sanırım.

Afiş güzel olmuş, ancak yaş gurubu olmadığından desene bakarak fikir yürütmek gerekirse,
keşfedilecek yer yada şey kaşifini aramaz bekler. sır burada gizli işte. Yani slogan şöyle olmalıydı: Keşifler kaşiflerini bekliyor. olmalıydı saygı:wink:lar
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-10-2009 #6
iki çalışmanıza göre bu çalışma kesinlikle olması gereken çalışmadır.

renk uyumu ve efekler harika emeğinize sağlık.
iyi çalışmalar dilerim
Çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.

Anlatmak istediğimi Kemal Bey tam olarak anlatmış zaten. O yüzden daha fazla ekleme yapma gereği hissetmedim.

Sır tam orada işte:

Açıklamanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Yarışma 6.7. ve8. sınıf öğrencilerine hitap ediyor.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2009 #7
sevgili dreamsantana, Matematik Proje Yarışması

anlaşıldığı üzre bu bir ilkokul projesi. Bence tam çocuklara uygun onlara yönelik bir çalışma olmuş. Yalnız 3 televizyonun altında yazan yazılar televizyonlara tam ortalı değil. Hatta sanırım son ikisi ortalı değil. Onları düzeltmende fayda var. Keşiflerden sonra virgül koyman sanırım anlam karmaşasını ortadan kaldıracak. "Keşifler kaşiflerini arıyor" değilde "Keşifler, Kaşiflerini Arıyor" olmalı. Bunların haricinde acaba"projemat 2009" başlığın için kullandığın font ne kadar doğru? Bu tartışılır. Aslında hoş bir font ama okumada zorluk yaratabilir. Zira çocuklara yönelik olduğundan daha çocuksu bir font kullanılabilir.

Emeğe saygılar..........................................
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-10-2009 #8
MerhabaaMatematik Proje Yarışması

Genel olarak çok beğendim afişi, canlı olmuş. Eline sağlıkk.
Yalnızca okul logosu tam ortalı değil gibi görünüyor ve biraz daha aşağıda olabilir çok üste çıkmış, bir de slogan yazısı başlığınla aynı noktada bitseydi (sağdan blok) daha iyi görünürdü sanırım..
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2009 #9
Öncelikle fikir ve renk uyumu harika .Yalnız ProjeMat 2009 fontu okunmuyor.O fontta değişiklik olursa güzel olacak.
Çok şekermi şeker bir afiş çalışması bu.
Kaşifler keşiflerini arıyor olacak (Araştırdım).

Emeğine sağlık
Başarılar diliyorum :artipuan:
Çok sevdim bu çalışmayı
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-10-2009 #10
sevgili dreamsantana, Matematik Proje Yarışması

anlaşıldığı üzre bu bir ilkokul projesi. Bence tam çocuklara uygun onlara yönelik bir çalışma olmuş. Yalnız 3 televizyonun altında yazan yazılar televizyonlara tam ortalı değil. Hatta sanırım son ikisi ortalı değil. Onları düzeltmende fayda var. Keşiflerden sonra virgül koyman sanırım anlam karmaşasını ortadan kaldıracak. "Keşifler kaşiflerini arıyor" değilde "Keşifler, Kaşiflerini Arıyor" olmalı. Bunların haricinde acaba"projemat 2009" başlığın için kullandığın font ne kadar doğru? Bu tartışılır. Aslında hoş bir font ama okumada zorluk yaratabilir. Zira çocuklara yönelik olduğundan daha çocuksu bir font kullanılabilir.

Emeğe saygılar..........................................
Anlaşılan eksiği olmayan bir çalışma yapamayacağım ben.:rofl:
Yazıların ortalanması konusunda çok dikkatli değildim ama bu derece farkedileceğini de tahmin etmemiştim.

MerhabaaMatematik Proje Yarışması

Genel olarak çok beğendim afişi, canlı olmuş. Eline sağlıkk.
Yalnızca okul logosu tam ortalı değil gibi görünüyor ve biraz daha aşağıda olabilir çok üste çıkmış, bir de slogan yazısı başlığınla aynı noktada bitseydi (sağdan blok) daha iyi görünürdü sanırım..
Şimdi baktım da slogan yazısı ile başlığın aynı yerde bitmesi çok daha iyi olabilir. Teşekkür ederim.

Öncelikle fikir ve renk uyumu harika .Yalnız ProjeMat 2009 fontu okunmuyor.O fontta değişiklik olursa güzel olacak.
Çok şekermi şeker bir afiş çalışması bu.
Kaşifler keşiflerini arıyor olacak (Araştırdım).

Emeğine sağlık
Başarılar diliyorum :artipuan:
Çok sevdim bu çalışmayı
Çok çok teşekkür ediyorum. Yani ilk yaptığım afişleri hatırlıyorum da şimdi ne kadar değiştiklerini farkedebiliyorum. Bu konudaki yardım ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları